header
QR Kod
Mobizen Ekran Kaydedici (LG)

Mobizen Ekran Kaydedici (LG)

3.10.0.25 geliştirici MOBIZEN
(0 İncelemeler) Şubat 11, 2024
Mobizen Ekran Kaydedici (LG) Mobizen Ekran Kaydedici (LG) Mobizen Ekran Kaydedici (LG) Mobizen Ekran Kaydedici (LG) Mobizen Ekran Kaydedici (LG) Mobizen Ekran Kaydedici (LG)

En Son Versiyon

Versiyon
3.10.0.25
Güncelle
Şubat 11, 2024
Geliştirici
MOBIZEN
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.rsupport.mobizen.lg
Şimdi İndir

Mobizen Ekran Kaydedici (LG) Hakkında Daha Fazla

Hadi güzel bir “ilk video” yapalım!

Mobizen, en ünlü video yaratıcıları tarafından seçilmiş en iyi ekran kaydedici uygulamadır. Bu uygulama sayesinde günlük 930,000den fazla video kaydedilip yayınlanmaktadır. Mobizen ile oyunlarınızı ve uygulamalarınızı kaydedebilir, düzenleyebilir ve hatta en iyi videocu olabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsizdir.

Ekran Kaydı: Mobizen, HD kalitesinde en iyi anlarınızı kaydetmenize olanak sağlar. FaceCam özelliği sayesinde videolarınıza kendinizi de dahil edebilirsiniz. Root'a gerek kalmadan Android 4.4 ve sonraki sürümlerde sorunsuz kullanılabilir. Ayrıca 2k kalitesinde (1080p) videolar yapabilir ve her aygıta uyacak şekilde esnek ayarlamalar yapabilirsiniz. Ayarlar arasında kalite (0.5 Mbps ~ 12.0 Mbps), çözünürlük (240p ~ 1080p) ve kare/saniye (5fps ~ 60fps) seçenekleri bulunur.

Videonuzu Düzenleyin: Mobizen, videonuzun son rötuşlarını yapmanıza olanak sağlar. Kendi arkaplan müziğinizi ekleyebilir, sadece sevdiğiniz kısımlardan oluşan bir video yapmak için TRIM özelliğini kullanabilir ve etkileyici bir giriş ve son hazırlayabilirsiniz. Ayrıca arkaplan müziği, giriş-son, kırpma, bölme ve ekran yakalama gibi düzenleme seçenekleri de sunar.

Videonuzu Paylaşın: Mobizen ile kaydettiğiniz videoları dünyayla paylaşabilirsiniz. Ayrıca Mobizen Forum sayfasında diğer kullanıcılarla takılabileceğiniz ve yardım alabileceğiniz bir ortam bulunur.

Aplikasyonu Daha İyi Yapmak İçin Bize Yardım Edin: Mobizen ekibi, uygulamalarını daha iyi hale getirmek için kullanıcıların geri bildirimlerine ihtiyaç duyar. Eğer Mobizen kullanırken garip sözler görürseniz, dil yardımcısı sayfasından bunları bildirebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın düzgün çalışabilmesi için kaydetme, kamera, mikrofon ve uygulamaların üzerine çizme izinlerine onay vermeniz gerekmektedir.

Minimum Gereksinimler: Mobizen, 4.4 veya daha sonraki sürümlere sahip bir telefona veya tablete kurulabilir.

Dikkat: Mobizen ile kaydedilen videolar yalnızca kullanıcının cihazında saklanır. Mobizen Screen Recorder'ın tüm özelliklerini deneyimlemek için kaydetme, kamera, mikrofon ve uygulamaların üzerine çizme izinlerine onay vermeniz gerekmektedir. LG kullanıcıları için özel bir sürüm olan Mobizen Screen Recorder for LG, yalnızca LG marka telefon ve tabletlerle uyumludur. Diğer cihazlar için Play Store'dan normal Mobizen uygulamasını indirebilirsiniz.

Mobizen Screen Recorder'ı hemen indirin >> https://goo.gl/8yRMQp

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.