header
QR Kod
MobilDeniz

MobilDeniz

2.39.5 geliştirici DenizBank
(0 İncelemeler) Mayıs 26, 2024
MobilDeniz MobilDeniz MobilDeniz MobilDeniz MobilDeniz MobilDeniz

En Son Versiyon

Versiyon
2.39.5
Güncelle
Mayıs 26, 2024
Geliştirici
DenizBank
Kategoriler
Finance
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.denizbank.mobildeniz
Şimdi İndir

MobilDeniz Hakkında Daha Fazla

Diğer bankacılık uygulamalarını cebinizden çıkarın! Farklı banka hesaplarınızı MobilDeniz’e ekleyin, tüm hesaplarınızı tek bir uygulamadan kolayca takip edin.

MobilDeniz, son tasarım trendlerine göre yenilenerek daha iyi bir mobil bankacılık deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Bu uygulama sayesinde DenizBank ürün ve hizmetlerine istediğiniz yerden ulaşabilir ve bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uzaktan müşteri edinimi süreci ile DenizBank müşterisi olabilirsiniz ve kullanıcı girişi yapmadan piyasa ekranlarına ulaşabilir, güncel döviz kurlarını izleyebilir, DenizBank ürün ve hizmetlerinin fiyat ve oranlarını görebilir, size en yakın DenizBank ATM ve şubelerini listeleyerek yol tarifi alabilirsiniz.

DenizBank müşterisi olmasanız bile farklı finansal ihtiyaçlarınız için sunulan DenizBank'a ait diğer mobil uygulamalara erişebilirsiniz. Bu sayede bankacılık işlemleriniz için farklı seçenekleriniz olabilir.

Kullanıcı girişi yaptıktan sonra karşılama sayfası üzerinden hesaplarınızı ve kartlarınızı kolayca görüntüleyebilirsiniz. Alt menüyü kullanarak ürünlerinizi listeleyebilir, finansal işlemlerinize ulaşabilir, kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Ayrıca Hızlı Menü alanında en sık ihtiyaç duyabileceğiniz işlemlerin kısa yollarını bulabilirsiniz, bu da size zaman kazandıracaktır.

MobilDeniz uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer DenizBank müşterisiyseniz, İnternet Bankacılığı'na giriş yaptığınız kullanıcı adı ve parolanızı kullanarak MobilDeniz'e de giriş yapabilirsiniz. Eğer kullanıcı adınız ve parolanız yoksa, MobilDeniz üzerinden oluşturabilirsiniz. Böylece bankacılık işlemlerinize daha kolay ve hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.