below header
QR Kod
Mobi sesli ekran kaydedici

Mobi sesli ekran kaydedici

3.1.7.4 geliştirici Video Recoder & Game Recorder & Editor Studio
(0 İncelemeler) Mart 08, 2024
Mobi sesli ekran kaydedici Mobi sesli ekran kaydedici Mobi sesli ekran kaydedici Mobi sesli ekran kaydedici Mobi sesli ekran kaydedici Mobi sesli ekran kaydedici

En Son Versiyon

Versiyon
3.1.7.4
Güncelle
Mart 08, 2024
Geliştirici
Video Recoder & Game Recorder & Editor Studio
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.recorder.screenrecorder.capture
Şimdi İndir

Mobi sesli ekran kaydedici Hakkında Daha Fazla

Mobi, oyunu sesli olarak kaydetmek, net ekran görüntüsü almak, müzik, filtre, efekt ve altyazı ile video düzenlemek için kullanabileceğiniz kararlı bir ekran kaydedicidir. Orijinal videolar yapmanıza yardımcı olmak için doodle ve facecam gibi özel özellikler sağlar.

Kararlı Ekran Kaydedici size dahili ses kaydı yapabilme özelliği sunar. Mobi ekran kaydedici ise dahili ses kaydetme özelliğini destekler. Bu uygulama basit arayüzü sayesinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar. Kayan pencereyi tek dokunuşla kapatma özelliği sayesinde çerçevesiz video kaydedebilirsiniz. Ayrıca kolayca net bir ekran görüntüsü alabilir, doodle yapabilir veya üzerine altyazı ekleyebilirsiniz.

Video kaydederken facecam özelliğini kullanarak tepkinizi kaydedebilirsiniz. Kayıttan önce bir geri sayım süresi ayarlayarak harici sesleri kaydedebilirsiniz. Ayrıca videoyu mp3 dosyasına dönüştürebilirsiniz. Otomatik yönlendirme özelliği sayesinde hem dikey hem de yatay olarak kayıt yapabilirsiniz.

Profesyonel Video Düzenleyici özelliği sayesinde istemediğiniz her şeyi bulanıklaştırabileceğiniz piksel özelliği sunar. Ayrıca çoklu müzik ve seslendirme özelliği sayesinde popüler bir video oluşturabilirsiniz. Kendi sesinizi kaydedebilir ve ses efektleri kullanabilirsiniz. Malzeme merkezi özelliği ile filtreler, özel geçişler, benzersiz efektler, animasyonlu altyazılar, sevimli çıkartmalar, komik gifler ve müzik gibi popüler materyallere erişebilirsiniz.

Uygulama çeşitli temalar sunarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yaratıcı seçenekler sunar. Ayrıca videoyu kolaylıkla sıkıştırabilir ve sıkıştırma modunu seçebilirsiniz. Bu sayede daha az yer kaplayan videolar oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.