header
QR Kod
Minion Rush: Koşu oyunu

Minion Rush: Koşu oyunu

9.9.0g geliştirici Gameloft SE
(0 İncelemeler) Nisan 22, 2024
Minion Rush: Koşu oyunu Minion Rush: Koşu oyunu Minion Rush: Koşu oyunu Minion Rush: Koşu oyunu Minion Rush: Koşu oyunu Minion Rush: Koşu oyunu

En Son Versiyon

Versiyon
9.9.0g
Güncelle
Nisan 22, 2024
Geliştirici
Gameloft SE
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gameloft.android.ANMP.GloftDMHM
Şimdi İndir

Minion Rush: Koşu oyunu Hakkında Daha Fazla

İnanılmaz eğlenceli ve çılgıncasına cesur Minyonlarla ardına bakmadan koşma zamanı!

Illumination, Universal ve Gameloft tarafından sunulan Minion Rush, çevrimdışı olarak da oynayabileceğin sonsuz koşu oyunudur. Bu oyunu oynarken birbirinden güzel ve sapsarı Muzları toplayarak, çeşitli harika mekanlarda koşarak, karmaşık tuzaklardan kaçınarak ve kötü karakterlerle yüzleşerek keyifli zaman geçirebilirsin.

Oyunun en büyük özelliklerinden biri, Minyonların Gru'nun iyi biri olması sonrasında Gizli Ajan olma işine soyunmasıdır. Bu yüzden bir sürü eğlenceli kostüm tasarlamışlardır. Bu kostümler sadece şık değil aynı zamanda ekstra koşma süresi, daha çok Muz toplama ve Mega Minyona dönüşme gibi eşsiz becerilere de sahiptir.

Oyunun heyecan verici bir diğer özelliği ise Minyonların dünyanın her yerinde koşabilme imkanıdır. Kötülere Karşı Lig (AVL) genel merkezinde, Vektör'ün ininde veya antik zamanlardan kalma çılgın mekanlarda koşabilirsin. Her mekanın aşılması gereken kendine has engelleri vardır, bu yüzden dikkatli olman gerekmektedir. Ayrıca, En Çılgın Muz Odasına girerek dünyanın dört bir yanından oyuncularla yarışıp, tonla ödül kazanabilirsin.

Minion Rush, çevrimdışı olarak da oynanabilen bir oyundur. Yani istediğin zaman ve istediğin yerde oyunun ana özelliklerinin keyfini çıkarabilirsin.

Bu eğlenceli oyun, Gameloft ürünlerinin reklamlarını veya sizi üçüncü taraf sitelerine yönlendirecek üçüncü taraf ürünlerinin reklamlarını içerir. Bununla birlikte, cihazının ayarlar menüsünde yer alan reklam tanıtıcısını devre dışı bırakarak ilgiye dayalı reklamları görmeyi de engelleyebilirsin. Oyunun bazı özellikleri için ise internet bağlantısına ihtiyaç duyulabilir. Bu nedenle, çocuk sahibiysen veya başkalarının cihazına erişimi varsa, şifre korumasını açık tutmanı öneririz. Bu sayede yetki verilmeyen satın alımların önüne geçebilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.