header
QR Kod
Minichat: Hızlı Videolu Sohbet

Minichat: Hızlı Videolu Sohbet

104057 geliştirici CrescentAxis Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 20, 2024
Minichat: Hızlı Videolu Sohbet Minichat: Hızlı Videolu Sohbet Minichat: Hızlı Videolu Sohbet Minichat: Hızlı Videolu Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
104057
Güncelle
Şubat 20, 2024
Geliştirici
CrescentAxis Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
mini.video.chat
Şimdi İndir

Minichat: Hızlı Videolu Sohbet Hakkında Daha Fazla

Minichat sizin anında binlerce kişiyle online olarak bağlanmanızı sağlayan ücretsiz bir görüntülü sohbet uygulamasıdır.

Minichat, dünyanın her yerinden insanlarla tanışabileceğiniz bir videolu sohbet uygulamasıdır. Bu uygulama ile yeni arkadaşlar edinebilir, buluşmalar ayarlayabilir ve hatta aşk yaşayabilirsiniz. Binlerce video yayını parmaklarınızın ucunda olacak ve her zaman birisiyle konuşabileceksiniz. Minichat, basit bir tasarıma sahiptir ve ücretsiz olarak kullanılabilir.

Minichat, benzer ilgi alanlarına sahip kişiler için bir sosyal platformdur. Videolu sohbette konuşabileceğiniz konular konusunda sınırlama yoktur. Şakalar anlatıp flörtleşebilir, hünerlerinizi sergileyebilir, hikayelerinizi paylaşabilir ve dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Minichat'te anonim olarak görünürsünüz ve istediğiniz zaman sohbeti durdurabilirsiniz.

Minichat, ücretli özellikler, reklamlar veya abonelik gerektirmez. Ücretsiz olarak binlerce kişiyle sohbet edebilir ve dilediğiniz kadar uzun süre konuşabilirsiniz. Minichat, güvenli ve dost canlısı bir topluluktur ve proaktif moderasyon ve şikayet sistemi sayesinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Minichat, dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak birden fazla dil özelliğine sahiptir. Kendi dilinizde yazışabilir ve mesajlarınız anında tercüme edilecektir. Uygulama, kullanımı oldukça kolaydır. Giriş yapın, bir ülke seçin ve mavi tuşa tıklayarak rastgele bir sohbet partneriyle tanışın. Videolu sohbet her zaman hazırdır ve dilediğiniz zaman katılabilirsiniz.

Minichat, ilginç ve eğlenceli insanlarla tanışmak ve sohbet etmek için mükemmel bir uygulamadır. Tek başınıza, arkadaşlarınızla veya bir grup insanla birlikte videolu sohbet edebilirsiniz. Ne zaman isterseniz, Minichat size yeni arkadaşlıklar ve heyecanlı aktiviteler sunar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.