header
QR Kod
Mingle: bekarlarla tanışın

Mingle: bekarlarla tanışın

7.17.2 geliştirici Mingle Dating Chat & Connect
(0 İncelemeler) Şubat 17, 2024
Mingle: bekarlarla tanışın Mingle: bekarlarla tanışın Mingle: bekarlarla tanışın Mingle: bekarlarla tanışın Mingle: bekarlarla tanışın

En Son Versiyon

Versiyon
7.17.2
Güncelle
Şubat 17, 2024
Geliştirici
Mingle Dating Chat & Connect
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
mingle.android.mingle
Şimdi İndir

Mingle: bekarlarla tanışın Hakkında Daha Fazla

❤️❤️❤️ Milyonlarca bekar yanı başında Mingle'da insanlarla tanışmayı bekliyor. Tüm dünyadan insanları buluşturmayı seviyoruz. Bir hesap oluşturmak sadece 10 saniye sürer ve istediğiniz birisiyle, istediğiniz zaman ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

Biz, yapay zekanın insan etkileşimlerini nasıl geliştirebileceğini göstermek için AI asistanımızı tanıtmaktan heyecan duyuyoruz. Bu yeni ve yenilikçi uygulamayı kullanarak, konuşmalarınızı daha ilginç ve eğlenceli hale getirebilirsiniz.

🎉 AI IceBreaker:

Konuşmaları nasıl başlatacağınızı bilmiyor musunuz? Endişelenmeyin, AI'mız size yardımcı olmak için burada! Yapmanız gereken tek şey bir anahtar kelime girmek. Sonra AI size 3 farklı "IceBreaker" mesajı önerir. İstediğiniz birini seçip gönderebilir veya yeni bir anahtar kelime deneyebilirsiniz. AI, son seçiminizi bir sonraki sefere de hatırlayarak size daha iyi öneriler sunmaya çalışacaktır.

🎉 AI Hakkımda:

Kendinizi nasıl tanımlarsınız? Bu soruya cevaplamakta zorlanıyorsanız, AI'mız size yardımcı olabilir. Sadece bir anahtar kelime sağlayın ve AI size 3 farklı "Hakkımda" açıklaması oluşturacaktır.

Mingle, ücretsiz bir çevrimiçi tanışma uygulamasıdır ve yanıbaşınızdaki veya dünyanın herhangi bir yerinden insanlarla tanışmak için harika bir yoldur. Aradığınız şey bir arkadaşlık mı yoksa gerçek bir aşk mı? Mingle ile yakınınızdaki veya uzaktaki insanlarla bağlantı kurabilir ve anlamlı ilişkiler kurabilirsiniz. Tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Mingle size uygun biriyle eşleşmenize yardımcı olacaktır.

Uygulamamızın özellikleri arasında milyonlarca fotoğraf ve video profili, sosyal grup sohbet odaları, fotoğraflı, görüntülü ve sesli ücretsiz mesajlaşma, yanıbaşınızdaki çevrim içi üyeleri görme, gizlice birini beğenme ve benzer ilgi alanlarına sahip başkalarıyla tanışma bulunmaktadır. Ayrıca yeni arkadaşlarla ve flörtlerle tanışmak için tamamen ücretsiz bir yol sunuyoruz.

Mingle uygulaması, yeni insanlarla tanışmak, bağlantı kurmak ve sohbet etmek için tamamen ücretsizdir. Ancak daha fazlasını isterseniz, güçlü bir hesaba yükseltebilir ve bu harika özelliklere sahip olabilirsiniz: kimin sizi gizlice beğendiğini görme, mesajınızın okunduğunu öğrenme, potansiyel eşleşmeler için öncelikli konumda yer alma, reklamsız kullanım, gelişmiş filtreleme özellikleri gibi.

Öyleyse ne bekliyorsunuz? Mingle tanışma uygulamasını indirin ve bugün sohbete başlayın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.