header
QR Kod
Milyoner - Türkçe Test Oyunu

Milyoner - Türkçe Test Oyunu

1.8.7 geliştirici Trivia & Quiz Games by Nuomondo
(0 İncelemeler) Mart 22, 2024
Milyoner - Türkçe Test Oyunu Milyoner - Türkçe Test Oyunu Milyoner - Türkçe Test Oyunu Milyoner - Türkçe Test Oyunu Milyoner - Türkçe Test Oyunu Milyoner - Türkçe Test Oyunu

En Son Versiyon

Versiyon
1.8.7
Güncelle
Mart 22, 2024
Geliştirici
Trivia & Quiz Games by Nuomondo
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
2
Lisans
Free
Paket Adı
com.nuomondo.millionaire.quiz
Şimdi İndir

Milyoner - Türkçe Test Oyunu Hakkında Daha Fazla

Milyoner - Quiz & Test, IQ'nuzu, hafızanızı ve genel kültürünüzü test edebileceğiniz, zekanızı, eğitiminizi gösterebileceğiniz ve zeki olduğunuzu kanıtlayabileceğiniz eğlenceli ve eğlenceli bir oyundur!

Kolay sorularla başlayarak seviye atladıkça zorlaşan bir bilgi yarışması oyunu olan Milyoner - Quiz & Test zeka oyunu, farklı ilgi alanlarından zorlu soruları yanıtlamanıza olanak sağlar. Bir milyonerler kulübüne üye olmak isteyenler için iyi bir hafıza ve mantık geliştirme aracı olan bu oyunda, aynı zamanda sanal bir milyon kazanma şansı da bulunmaktadır. Olimpos Dağı'nın nerede olduğundan, geriye doğru uçabilen kuşlara kadar ilginç ve nadir soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Bu stres giderici ve rahatlatıcı ücretsiz bilgi yarışması, soru-cevap oyununu oynayarak günlük endişelerinizden uzaklaşmanızı sağlar. Ayrıca, ailecek eğlenebileceğiniz bir oyun olan Milyoner - Quiz & Test zeka oyununda, sanat, spor, bilim gibi genel ve ilginç bilgileri öğrenebilirsiniz. Oyun aynı zamanda çevrimdışı oynanabilir ve tamamen ücretsizdir.

Oyunun özellikleri arasında haftalık olarak güncellenen binlerce soru ve cevap, eğlenceli bir öğrenme deneyimi, arkadaşlarınızla ve yabancılarla çevrimiçi oynayabilme, küresel liderlik tablolarında birinci olma şansı ve birçok ilgi çekici başarı ve rozet bulunmaktadır. Eğlenceli arayüzü, binlerce yeni ve heyecan verici soruları, mükemmel animasyon ve ses efektlerini de oyunun avantajları arasında sayabiliriz.

Oyunun son ödülü bir milyon para olan 15 seviyesi bulunmaktadır ancak son turlar oldukça zor olabilir. Ne kadar bilgili olursanız ve doğru cevap verirseniz, o kadar çok oyun içi para kazanabilirsiniz. Ancak sadece gerçekten milyoner olmak isteyenlerin kazanabileceği bu oyunda, şansınızı ve aklınızı kullanmanız gerekebilir.

Unutmayın, Milyoner - Quiz & Test zeka oyunu gerçek nakit ödülleri sunmamaktadır. Sanal milyonlar sadece oyun içinde kullanılabilir ve paraya çevrilemez. Bu oyun, en iyi ücretsiz sınav oyunlarından biri olarak bilgi yarışması yıldızı olmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.