header
QR Kod
Milyoner Quiz 2024

Milyoner Quiz 2024

9.1 geliştirici Acar Studios
(0 İncelemeler) Nisan 30, 2024
Milyoner Quiz 2024 Milyoner Quiz 2024 Milyoner Quiz 2024 Milyoner Quiz 2024 Milyoner Quiz 2024 Milyoner Quiz 2024

En Son Versiyon

Versiyon
9.1
Güncelle
Nisan 30, 2024
Geliştirici
Acar Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.acarstudios.milyoner
Şimdi İndir

Milyoner Quiz 2024 Hakkında Daha Fazla

★Hem eğlenmek için, hem de yeni bilgiler öğrenmek için Milyoner Quiz 2023

Bu uygulama, resmi olmayan bir şekilde Android cihazlar için yapılmış milyoner yarışmasıdır. Bu yarışma bilgi ve kültür seviyenizi ölçmek için tasarlanmıştır. Uygulamada başta genel kültür, tarih, coğrafya, kültür sanat, spor, edebiyat, müzik, magazin ve sinema olmak üzere toplamda 15000'den fazla soru bulunmaktadır. Bu sorular size meydan okuyacak ve bilgi seviyenizi ölçecek.

Diğer bilgi yarışmalarında bulunmayan bir özellik olan "Kaybedilen Sorular" bölümü sayesinde, yanlış cevapladığınız sorulara geri dönüp tekrar göz atabilirsiniz. Bu sayede, hatalarınızı görebilir ve daha sonraki sorularda aynı hatayı yapmamış olursunuz.

Uygulama ücretsizdir ve internet bağlantısına ihtiyaç duymaz. Bu sayede, herhangi bir ücret ödemeden ve internet bağlantısı gerektirmeden hem eğlenebilir hem de öğrenebilirsiniz. Eğer bilgi seviyenizi ölçmek ve eğlenmek istiyorsanız, hemen uygulamayı indirebilirsiniz.

Bu uygulama, milyoner yarışması gibi popüler bir yarışmanın resmi olmayan versiyonudur. Uygulama içerisindeki soruların çeşitliliği ve Kaybedilen Sorular bölümü gibi özellikler sayesinde, bilgi seviyenizi geliştirebilir ve eğlenebilirsiniz. Üstelik, uygulama ücretsiz ve internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kullanılabilir. Hemen indirin ve bilgi seviyenizi ölçün!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.