header
QR Kod
Milyoner Bilgi Yarışması -SWT

Milyoner Bilgi Yarışması -SWT

1.8.0 geliştirici SoyturkWEB
(0 İncelemeler) Nisan 24, 2024
Milyoner Bilgi Yarışması -SWT Milyoner Bilgi Yarışması -SWT Milyoner Bilgi Yarışması -SWT Milyoner Bilgi Yarışması -SWT Milyoner Bilgi Yarışması -SWT Milyoner Bilgi Yarışması -SWT

En Son Versiyon

Versiyon
1.8.0
Güncelle
Nisan 24, 2024
Geliştirici
SoyturkWEB
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.SWT.milyoner
Şimdi İndir

Milyoner Bilgi Yarışması -SWT Hakkında Daha Fazla

Türkiye’nin en sevilen bilgi yarışması!

Bugüne dek katıldığınız bilgi yarışmalarını unutun! Milyoner yarışmasının en gerçekçi simülasyon uygulaması karşınızda! Bu uygulama ile gerçek bir yarışma deneyimi yaşayabilir ve bilginizi test edebilirsiniz. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Bu uygulama gelişmiş özellikler sunmaktadır. Karşılaştığınız bir soru ile uzun bir süre artık karşılaşmayacaksınız. Ayrıca 10.000'den fazla gerçek soru ile bugüne dek yarışmalarda çıkan soruları sizlere sunmaktayız. Böylece bilginizi daha da geliştirebilirsiniz.

Gerçekçi yarışma deneyimi için yarışma içi görüntüler ve sesli sorular ile tüm soruları size sunuyoruz. Böylece yarışma sırasında kendinizi gerçek bir yarışma ortamında hissedebilirsiniz. Ayrıca liderler tablosu sayesinde haftalık, aylık ve günlük olarak tüm yarışmacılar arasında liderleri listeliyoruz.

Uygulamayı aktif kullanan yarışmacılara meydan okuyabilir ve bilginiz ile yarışmayı kazanabilirsiniz. Bu sayede heyecanlı meydan okumalar yapabilir ve bilginizi diğer yarışmacılar ile karşılaştırabilirsiniz.

Ayrıca uygulamada soru önerim sistemi bulunmaktadır. Güncellenebilir soru veri tabanı ile istediğiniz kadar soruyu yarışmada yayınlanmak üzere topluyoruz. Böylece siz de kendi sorularınızı ekleyebilir ve uygulamada yer almasını sağlayabilirsiniz.

Yüklemek için önce uygulamanın gerçekçi yarışma simülasyonunun oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Tüm görsel medya hakları sahibine aittir ve eğlence amaçlı üretilen bir uygulamadır. Bu uygulama ile bilgi yarışmalarını deneyimlemek ve eğlenmek için hemen yükleyin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.