header
QR Kod
Milyoner 2024 Soru Cevap Oyunu

Milyoner 2024 Soru Cevap Oyunu

1.046 geliştirici Double Reality
(0 İncelemeler) Mart 22, 2024
Milyoner 2024 Soru Cevap Oyunu Milyoner 2024 Soru Cevap Oyunu Milyoner 2024 Soru Cevap Oyunu Milyoner 2024 Soru Cevap Oyunu Milyoner 2024 Soru Cevap Oyunu Milyoner 2024 Soru Cevap Oyunu

En Son Versiyon

Versiyon
1.046
Güncelle
Mart 22, 2024
Geliştirici
Double Reality
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.doublereality.trivia2023
Şimdi İndir

Milyoner 2024 Soru Cevap Oyunu Hakkında Daha Fazla

Milyoner 2023 - hiçbir yerde bulamayacağınız çok sayıda soruyu cevaplayabileceğiniz eğlenceli bir trivia oyunudur.

Yepyeni SUPERMILLIONER modu 25 soru, 5 ipucu ve 5 milyonluk büyük ödülü içeriyor! Daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyor! Bu oyun, klasik versiyonunun hayranları için 15 soruluk ve 1.000.000 ödüllü bir mod sunuyoruz.

Kazandığınız puanları her türlü şeyi, aracı ve hatta gayrimenkulü satın almak için kullanabilirsiniz! Milyoner 2023 - oyunlar beyin mantığı - Çevrimiçi genel bilgi bilgisioyunu tam size göre. Hem eğlenmek için, hem de yeni bilgiler öğrenmek için özellikle yeni bilgiler öğrenmek isteyenler için mükemmel bir oyun. Türkiye'de yarışma denilince akla gelen ilk oyun. Yarışma oyunlarının birincisi! Güncel oyunlar arasında en yenisi, en iyi zeka soruları ile yarışma keyfi.

Milyoner 2023, çoğu dilde mevcuttur. 20.000 soruluk, uzmanlarca hazırlanmış geniş havuzumuz ile bir soruyu ikinci defa görmeyeceksiniz. Dolu dolu bir bilgi yarışması ile karşınızdayız. Genel Kültür Bilgi Yarışması.

Milyoner:

  • -genel kültürünü ve IQ'nu test edebileceğin bir trivia oyunu
  • -değerli ve az bilinen bilgiler için bir kaynak
  • -cevapları bilsenizde bilmesenizde harika bir öğrenme deneyimi
  • -tüm sorular zorluk düzeyine göre düzenlenmiştir. Soru çözdükçe karşınıza çıkan sorular zorlaşır. Soruların zorluğu soruların aşağısında bulunan beyaz ölçeklerle belirtilir.

Ekonomi, finans, sağlık, diyet, genel kültür ve yüzlerce kategoride binlerce soru! Çarkıfelek, kelimelik, kelime oyunu, kelime bulucu, çatlak kelimeler, adam asmaca ve Trivia oyunlarının en güçlü rakibi. Yarışma oyunları bilgi ve zeka için vazgeçilmezdir. Yeni oyunlar arasında boğulmayın, klasik oyunların en iyisi ile bilgi ve kültürünüzü artırın. Sayısal zeka ve sözel zeka gelişiminize faydalı bir kelimecik zeka oyunu.

Milyoner Olun!

* Oyunda para gerçek değil.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.