header
QR Kod
Milyardere Aşık – Aşk Hikayesi

Milyardere Aşık – Aşk Hikayesi

1.2.0 geliştirici Webelinx Games
(0 İncelemeler) Mayıs 25, 2024
Milyardere Aşık – Aşk Hikayesi Milyardere Aşık – Aşk Hikayesi Milyardere Aşık – Aşk Hikayesi Milyardere Aşık – Aşk Hikayesi

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.0
Güncelle
Mayıs 25, 2024
Geliştirici
Webelinx Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.Love.Story.Games.Kissed.Billionaire
Şimdi İndir

Milyardere Aşık – Aşk Hikayesi Hakkında Daha Fazla

💙💙💙O zengin ve fethedilecek!😻Fakat gerçek aşk çeşitliliğin üstesinden gelebilir mi? Ve kim bilir, belki de karşıtların çektiği doğrudur... Kibar, mütevazı ve tatlısın, karşıya, o bir milyarder, ne isterse alır! Hanginiz mutluluğa doğru ilk adımı atacaksınız? Yeni romantik aşk hikayesi ve simülasyon oyunları, yakışıklı ve zengin adamı hayal eden her kız için! Toplantılar, akşam yemekleri, partiler, entrikalar, drama ... aşk hikayeleri ve en iyi interaktif oyunlardan biri "Milyardere Aşık – Güzel Aşk Hikayesi "!

Bir masalda olduğu gibi, Webelinx de aşk oyunlarından yeni bir hikaye sunuyor. Bu oyunun adı Milyardere Aşık – Güzel Aşk Hikayesi ve size heyecan verici bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Bu oyunda, görünüşünüzü stilize edebilir, bir isim seçebilir ve mükemmel bir elbise bulabilirsiniz. Ancak asıl önemli olan, seçimlerinizle heyecan verici aşk hikayelerinin gidişatını değiştirmektir. Kendinizi ana aktör olarak göreceğiniz bu oyun, size gerçek bir aşk masalı yaşatmayı amaçlıyor.

Oyunda, karizmatik bir kahraman olan Sebastian ile tanışacaksınız. Ayrıca, farklı bölümlerde okuyabileceğiniz sevgi, kıskançlık, şüphe ve belirsizlik dolu muhteşem grafikler de sizi bekliyor olacak.

Bu oyunun amacı, size gerçek bir aşk hikayesi yaşatmak ve hayal gücünüzü harekete geçirmektir. Sebastian, Dominic, Meg ve Jessica gibi harika karakterlerle bağlantı kurabileceksiniz. Ve en önemlisi, her kararın size ait olduğunu unutmayın. Muhteşem ve romantik bir aşk hikayesinin yolunu siz seçeceksiniz.

Son olarak, Milyardere Aşık – Güzel Aşk Hikayesi oyununu oynarken arkadaş ve milyarder arasında seçim yapacaksınız. Sebastian'ın kalbini kazanabilecek misiniz? Kararlarınız ne olacak ve Jessica'nın kıskançlık duygularını aşabilecek misiniz? Bu oyunda aşk, kıskançlık ve belki de rüyalar gerçek olacak. Aşkın her zaman kazandığı bu oyunda, en güzel ve romantik aşk hikayesini yaşayın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.