header
QR Kod
Millionaire Quiz: Trivia Games

Millionaire Quiz: Trivia Games

1.0.44 geliştirici wolfkig
(0 İncelemeler) Nisan 01, 2024
Millionaire Quiz: Trivia Games Millionaire Quiz: Trivia Games Millionaire Quiz: Trivia Games Millionaire Quiz: Trivia Games Millionaire Quiz: Trivia Games Millionaire Quiz: Trivia Games

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.44
Güncelle
Nisan 01, 2024
Geliştirici
wolfkig
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.wk.trivia.quiz
Şimdi İndir

Millionaire Quiz: Trivia Games Hakkında Daha Fazla

Millionaire Quiz is a fun and entertaining game where you can test your IQ, memory, and general knowledge, show off your intelligence, education, and prove that you are clever!

Play Millionaire Quiz, akıl oyunu bir mantık zeka oyunudur. Sorular ve Cevaplar - genel kültür bilgi yarışması oldukça ilginç ve popüler bir bilgi oyunudur. Bu oyunda zekanızı kanıtlayabilir ve beyninizi antrenman yapabilirsiniz! 4 olası seçenek arasından doğru cevabı seçin. Binlerce soru sizi bekliyor.

Dünyanın en yüksek dağı nerededir? Ya da kanatları olsa da uçamayan bir kuş hangisidir? Bu bilgi yarışmasında, birçok ilginç, merak uyandıran ve nadir soruların cevaplarını bulacaksınız.

Millionaire Quiz özellikle tüm aile ile oynamak için eğlencelidir. Genel kültür bilgisi öğrenmek, sizlere 15 zorlu bilgi bulmacasında büyük ödül olan bir milyon için mücadele heyecanını yaşatır. Oyun, tüm dünya dilleri için hazırdır.

Cevabını bilmiyorsanız endişelenmeyin, size yardım edeceğiz. Böylece bilgi yarışmamızda öğrenmeye devam edebilirsiniz. Ana amacımız oynamak ve öğrenmek.

OYUN ÖZELLİKLERİ: • Haftalık olarak güncellenen birçok alan, kategori ve zorluk seviyesinden 10.000'den fazla soru ve cevap. • Konsantrasyon, hafıza ve dikkat becerilerini pratik yapın. • Sadece en zeki insanların yapabileceği günlük meydan okumalarla birçok yeni bilgi öğrenin. • Standart dört can hattı: halka yardımı, iki yanlış cevabı gizleme, ünlü tavsiyesi ve soru değiştirme. • Yeni şehirleri açın ve dünyayı dolaşarak yeni Millionaire Quiz deneyimleri yaşayın! • Yolda da oynayın ve kazanın, çünkü offline modumuz var! Bu zamana kadar mevcut en iyi bilgi yarışması oyunu.

Dünya genelinde en iyi bilgi yarışması oyunu. Oynayın ve genel kültürünüzü geliştirin. Zorluk oyunu. Millionaire Quiz'in keyfini çıkarın. İyi şanslar! Bir yıldız, bilgi yarışması yıldızı olun! Not: Bu oyun aracılığıyla gerçek nakit para ödemesi yapılmamaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.