below header
QR Kod
Mika-Group Voice Chat Rooms

Mika-Group Voice Chat Rooms

2.2.0 geliştirici mika inc
(0 İncelemeler) Şubat 27, 2024
Mika-Group Voice Chat Rooms Mika-Group Voice Chat Rooms Mika-Group Voice Chat Rooms Mika-Group Voice Chat Rooms Mika-Group Voice Chat Rooms Mika-Group Voice Chat Rooms

En Son Versiyon

Versiyon
2.2.0
Güncelle
Şubat 27, 2024
Geliştirici
mika inc
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.zhilu.mika
Şimdi İndir

Mika-Group Voice Chat Rooms Hakkında Daha Fazla

Mika is an application that can carry out real-time voice chat among multiple people. There are users from more than 50 different countries around the world who have set up chat rooms with various themes. Here, you will find like-minded new friends, chat or play interesting games together, and enjoy the joy of meeting and communicating with friends from all over the world!

Bu uygulama, arkadaşlarınızla birlikte eğlenmek ve yeni arkadaşlar edinmek için bir platform sağlar. Yeni arkadaşlarla tanışın ve doğum günü partileri, düğünler, oyunlar ve diğer temalı odalarda çevrimiçi parti yapın. Grup sohbet odasında doğrudan arkadaşlar edinin.

Eşsiz ve havalı hediyeler verin. Mutlu bir şekilde sohbet ettikten sonra birbirinize hediye verin. Hediye vermek aynı zamanda çeşitli havalı animasyonları tetikleyebilir, bu da çok eğlenceli bir deneyim oluşturur.

Özel sesli sohbet odalarından keyif alın. Basit bir şifre belirleyerek odanızı kilitleyin ve sadece arkadaşlarınızın odaya girmesine izin verin. Hayatınızın ilginç anlarını sesli aramalar kullanarak arkadaşlarınızla paylaşın.

Mika, tamamen ücretsiz bir sesli sohbet uygulamasıdır! Telefonunuz internete bağlı olduğu sürece gerçekten akıcı ve yüksek kaliteli sesli sohbetlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mika sohbet odalarında farklı türde oyunlar bulunmaktadır. Dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla daha fazla eğlenin.

Kala'yı şimdi indirin ve grup sohbetlerinin harika dünyasına adım atın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.