header
QR Kod
Miga  Şehrim:Lüks daire

Miga Şehrim:Lüks daire

1.10 geliştirici XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co., Ltd.
(0 İncelemeler) Haziran 06, 2024
Miga  Şehrim:Lüks daire Miga  Şehrim:Lüks daire Miga  Şehrim:Lüks daire Miga  Şehrim:Lüks daire Miga  Şehrim:Lüks daire Miga  Şehrim:Lüks daire

En Son Versiyon

Versiyon
1.10
Güncelle
Haziran 06, 2024
Geliştirici
XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co., Ltd.
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.miga.myapartment
Şimdi İndir

Miga Şehrim:Lüks daire Hakkında Daha Fazla

Yeni topluluktaki her bir komşuyu ziyaret edin.

Alt kattaki etkinlik merkezi büyük bir parti sahnesidir ve her gün yeni bir etkinliğe sahiptir. Bu etkinlikler sayesinde daha eğlenceli sahneler, daha özel oyunlar ve daha iyi bir hikaye yaratma fırsatı sunulmaktadır. Yeni etkinlikler her gün düzenlenerek, her ziyaretinizde sizlere farklı bir deneyim sunulmaktadır.

Bölgenin en ilginç mekanlarından biri olan bu etkinlik merkezinde, her zaman yeni evinizi dekore edebilirsiniz. Alt kattaki mağazada, ev eşyalarınızın en uygun stilini ve boyutunu seçebilir ve istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Bu sayede, evinizin dekorasyonunu değiştirmek için her zaman bir nedeniniz olacaktır.

MIGA KIDS, dünyanın her yerindeki çocuklar için dijital oyuncak ev tipi çocuk oyunları geliştirmektedir. Kendi oyun tasarım ve yapım anlayışıyla hareket ederek, orijinal kalbi unutmayıp eğlenceli oyunlar yapmayı hedeflemektedir. Gelecekte daha fazla deneyim biriktirerek, oyunlarının yanı sıra daha fazla değer üretmeyi amaçlamaktadır.

Çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirmeyi amaçlayan MIGA KIDS, çocukluğumuzda var olamayacak oyuncaklar yaratmaktadır. Dijital oyuncak evler sayesinde çocuklar, hayallerindeki evleri tasarlayabilir ve yaşayabilirler. Daha fazla bilgi edinmek için www.miga-kids.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

MIGA KIDS, görüş ve önerilerinizi daima memnuniyetle karşılamaktadır. Sizden gelen geri bildirimler sayesinde, daha iyi ve daha eğlenceli oyunlar geliştirmeyi amaçlamaktadır. Görüş ve önerilerinizi paylaşmak için support@xihegame.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.