header
QR Kod
Microsoft Edge: AI tarayıcı

Microsoft Edge: AI tarayıcı

122.0.2365.86 geliştirici Microsoft Corporation
(0 İncelemeler) Mart 21, 2024
Microsoft Edge: AI tarayıcı Microsoft Edge: AI tarayıcı Microsoft Edge: AI tarayıcı Microsoft Edge: AI tarayıcı Microsoft Edge: AI tarayıcı Microsoft Edge: AI tarayıcı

En Son Versiyon

Versiyon
122.0.2365.86
Güncelle
Mart 21, 2024
Geliştirici
Microsoft Corporation
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.microsoft.emmx
Şimdi İndir

Microsoft Edge: AI tarayıcı Hakkında Daha Fazla

Microsoft Edge, yapay zeka destekli tarayıcınız, tarayıcı deneyiminizi artırmak için içinde bulunan Copilot ile birlikte geliyor. GPT-4 tarafından desteklenen Copilot, sorular sormanıza, aramaları iyileştirmenize, kapsamlı özetler almanıza ve DALL-E 3 ile görüntüler oluşturmanıza olanak tanır. Microsoft Edge, hareket halindeyken daha akıllı bir şekilde gezinmeniz, bulmanız, oluşturmanız ve alışveriş yapmanız için güçlendirilmiştir.

Microsoft Edge, internet üzerinde güvenli gezinme için çeşitli akıllı güvenlik araçlarını kullanabilirsiniz. Bu araçlar arasında takip önleme, Microsoft Defender Smartscreen, AdBlock, InPrivate gezinme ve InPrivate arama gibi önemli özellikler bulunmaktadır. Bu sayede çevrimiçi gizliliğinizi koruyabilir ve huzur içinde internete erişebilirsiniz. Edge'in yerleşik araçları sayesinde alışveriş yapmanın daha akıllı bir yolu keşfedebilir ve Microsoft Rewards programı ile alışverişlerinizden ödüller kazanabilirsiniz.

Microsoft Edge'in özellikleri arasında, aramalarınızı geliştirmeye yardımcı olan Copilot ve yapay zeka sayesinde en son bilgileri sunan OpenAI modeline dayanan sonraki nesil GPT-4 bulunmaktadır. Ayrıca DALL-E 3 ile görüntüler oluşturabilir, Copilot ile yazılarınızı kolayca taslaklara dönüştürebilir ve içerikleri dinleyebilir veya okuyabilirsiniz.

Edge'in güvenlik özellikleri arasında hassas bilgilerinizi koruyan InPrivate gezinme, geliştirilmiş gizlilik koruması, şifre izleme ve takip önleme gibi önemli araçlar yer almaktadır. Ayrıca AdBlock Plus sayesinde istenmeyen reklamları engelleyebilir ve Microsoft Defender Smartscreen ile sahte web siteleri ve kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı korunabilirsiniz.

Edge, alışveriş yaparken de size akıllı bir yol sunar. Yerleşik araçlar sayesinde en iyi fırsatları bulabilir, kuponları kullanabilir ve Microsoft Rewards programı ile alışverişlerinizden nakit para iadesi veya geri ödeme alabilirsiniz. Bu özellik şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde mevcuttur ve kullanmak için bir Microsoft hesabına sahip olmanız gerekmektedir.

Microsoft Edge, yapay zeka destekli tarayıcısı ve çeşitli akıllı özellikleri ile size düşündüğünüzden daha fazlasını sunar. Hızlı ve güvenli bir tarayıcı olan Edge, güvenliği, gizliliği ve güvenliği öncelik haline getirerek internet deneyiminizi daha da geliştirir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.