header
QR Kod
Micro Breaker

Micro Breaker

1.0.57 geliştirici Raster Age
(0 İncelemeler) Nisan 13, 2024
Micro Breaker Micro Breaker Micro Breaker Micro Breaker Micro Breaker Micro Breaker

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.57
Güncelle
Nisan 13, 2024
Geliştirici
Raster Age
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.rasterage.micro.breaker
Şimdi İndir

Micro Breaker Hakkında Daha Fazla

Micro Breaker - is a fresh take on a classic brick breaking game with a great and expanded gameplay that you've never seen before. Here you can acquire and upgrade amazing power-ups that will change your odds in more difficult stages. You can unlock different paddles and balls that you can use to beat the high scores and smash your way through the online rankings!

Micro Breaker, adından da anlaşılacağı gibi, eski klasik bir oyun olan "brick breakers"ı modern bir dokunuşla sunuyor. Bu oyun, size 3D bir ortamda, etkileyici kontrollerle ustalaşma fırsatı sunuyor. Grafiklerin dinamizmi ve doğal kontrollerin birleşimi sayesinde, bu oyun size klasik bir deneyim sunarak, bakış açınızı değiştirecek!

Oyunun normal modunda 130 farklı aşama ve 4 farklı bölge bulunuyor. Her bölge, doğrusal olmayan bir aşama düzenine sahip ve hangi rotayı takip edeceğiniz tamamen size bağlı. Ancak, tüm aşamaları tamamlayarak daha fazla yıldız kazanabilirsiniz! Tüm Boss aşamalarına ulaşabilecek ve onları yenebilecek misiniz? Ayrıca, zorluk modunda, bu aşamaları rastgele sırayla geçerek, en yüksek galibiyet serisini yakalayarak, her iki modda da online skor tablosunda yükselmeye çalışacaksınız!

Günlük görevler ve daha fazlası, sizi ödüllendirmek için hazırlanmış! Oyunda ilerledikçe, normal modda ilerlediğiniz için de ödüllendirileceksiniz. Oyundaki para birimi, daha heyecanlı bir şekilde tuğla ve boss kırmanıza olanak sağlayacak. Ayrıca, birçok başarı bekliyor, hepsini açabilecek misiniz?

ÖZELLİKLER:

• Kolay ve doğal kontroller

• Dinamik 3D grafikler

• Gerçekçi fizikler

• 2 farklı oyun modu

• 130'dan fazla aşama ve 4 farklı bölge

• 4 zorlu boss aşaması

• 50'den fazla güçlendirme

• Farklı özelliklere sahip kilidini açılabilir paletler ve toplar

Herkesin bu retro deneyimi modern bir görünümle nasıl yönetebileceğinizi gösterin! Yüksek skorları kırın! Daha fazla güç kazanın ve Micro Breaker'da ustalaşın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.