below header
QR Kod
Mi Remote controller - for TV,

Mi Remote controller - for TV,

6.6.9R geliştirici Beijing Xiaomi Mobile Software Co.,Ltd
(0 İncelemeler) Mart 15, 2024
Mi Remote controller - for TV, Mi Remote controller - for TV, Mi Remote controller - for TV, Mi Remote controller - for TV, Mi Remote controller - for TV, Mi Remote controller - for TV,

En Son Versiyon

Versiyon
6.6.9R
Güncelle
Mart 15, 2024
Geliştirici
Beijing Xiaomi Mobile Software Co.,Ltd
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.duokan.phone.remotecontroller
Şimdi İndir

Mi Remote controller - for TV, Hakkında Daha Fazla

Control your electric appliances with your phone using Mi Remote. Whenever you can’t find your remote or feel like pranking your friends, Mi Remote will be there to help. We also have all the information you need about your favorite TV shows, so you can switch the channel faster, or even watch the show on your mobile device. Mi Remote brings watching TV to a new level!

Mi Remote, Samsung, LG, Sony, Panasonic, Sharp, Haier, Videocon, Micromax, Onida gibi birçok markanın TV, klima, set üstü kutu, DVD oynatıcı, projektör, A/V alıcısı, kamera gibi ev aletlerini destekleyen bir uygulamadır. Bu sayede telefonunuzdan bu aletleri kontrol etmek oldukça kolay ve kullanışlı hale gelir.

IR blaster özelliği olan birçok telefon, Mi Remote'u ve onun özelliklerini desteklemektedir. Ayrıca tüm mobil cihazlar standart protokoller üzerinden Wi-Fi ile Mi TV/Mi Box ve diğer akıllı televizyonları kontrol edebilir.

Mi Remote, TV programlarınızı düzenleme özelliği sayesinde tüm mobil cihazlarla uyumludur. Bu sayede TV izleme deneyiminiz daha da kolaylaşır.

Samsung S4/S5/S6/S6 Edge/Note 3/Note 4, HTC One Serisi, Mi 4/Mi 4c/Mi 5/Mi 5S Plus/Mi 5C/Mi 5X/Mi 6, Redmi 4/Redmi 4A/Redmi 4X, Redmi Note 2/Redmi Note 3/Redmi Note4/Redmi Note4X/Redmi Note5A, Huawei Honor 3/6/6 plus gibi birçok telefon, Mi Remote'u desteklemektedir.

Mi Remote, yaşamınızı parmaklarınızın ucuna getirir. Artık ev aletlerinizi kontrol etmek ve TV programlarınızı düzenlemek çok daha kolay ve hızlıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.