header
QR Kod
Messenger Kids – The Messaging

Messenger Kids – The Messaging

259.1.0.32.230 geliştirici Meta Platforms, Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 09, 2024
Messenger Kids – The Messaging Messenger Kids – The Messaging Messenger Kids – The Messaging Messenger Kids – The Messaging Messenger Kids – The Messaging Messenger Kids – The Messaging

En Son Versiyon

Versiyon
259.1.0.32.230
Güncelle
Şubat 09, 2024
Geliştirici
Meta Platforms, Inc.
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.facebook.talk
Şimdi İndir

Messenger Kids – The Messaging Hakkında Daha Fazla

Made for Kids. Controlled by Parents.

Messenger Kids, çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir iletişim uygulamasıdır. Ebeveynler, bu uygulama sayesinde çocuklarının iletişim listesini yönetebilir ve Messenger Kids uygulamasındaki mesajları izleyebilir. Çocuklar kişileri engellediğinde, ebeveynler buna bildirim alır, böylece çocukların iletişim listesinde kimlerin olduğunu bilmeleri sağlanır.

Eğlenceli Filtreler, çocukların arkadaşları ve aileleriyle yapacakları video görüşmelerini daha da eğlenceli hale getirir. Bu filtreler, tepkiler ve ses efektleri, çocukların iletişim deneyimini daha keyifli hale getirir.

Endişesiz bir iletişim deneyimi sunmak için, ebeveynler uygulamada reklam veya satın alma işlemleri olmadığını bilmelidir. Ayrıca, ebeveynler çocukların uykuya gitmesi gerektiğinde uygulama kullanımını sınırlandırabilir, böylece çocukların uyku düzeni korunabilir.

Çocuklar, Messenger Kids uygulamasında bulunan sticker, GIF, emoji ve çizim araçları sayesinde kendilerini daha fazla ifade edebilirler. Yaratıcı Konuşmalar, çocukların iletişim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Messenger Kids uygulaması, telefon numarası gerektirmez. Böylece, çocuklar bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir telefon numarasına sahip olmak zorunda değillerdir. Uygulamayı kullanmak isteyen ebeveynler, messengerkids.com adresinden daha fazla bilgi alabilir veya geri bildirimlerini paylaşabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.