below header
QR Kod
Messenger

Messenger

443.0.0.43.117 geliştirici Meta Platforms, Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 07, 2024
Messenger Messenger Messenger Messenger Messenger Messenger

En Son Versiyon

Versiyon
443.0.0.43.117
Güncelle
Şubat 07, 2024
Geliştirici
Meta Platforms, Inc.
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.facebook.orca
Şimdi İndir

Messenger Hakkında Daha Fazla

Sınırsız metin, sesli ve görüntülü arama ve görüntülü grup sohbeti özellikleriyle dolu ücretsiz* hepsi bir arada iletişim uygulamamızla istediğiniz zaman sevdiklerinizle bir araya gelin.

Gizlilik Ayarları artık Messenger uygulamasında yer alıyor. Bu özellik sayesinde mesajlarınızı kimlerin görebileceğini ve nereye teslim edileceğini seçme imkanınız var. Böylece özel ifadeler kullanarak mesajlarınızı daha da kişiselleştirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde artık sadece kelimelerle değil, ifade simgeleriyle de duygularınızı ifade edebilirsiniz.

Sohbetlerinize daha eğlenceli bir hava katmak için sohbet temaları arasından seçim yapabilirsiniz. Tye-Dye ve Love gibi temalar ve renkler sayesinde sohbetleriniz daha kişisel hale gelecek. Ayrıca Birlikte İzleyin özelliği sayesinde arkadaşlarınızla birlikte videolar, televizyon programları ve filmler izleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde her anı ve tepkiyi gerçek zamanlı olarak yakalayabilirsiniz.

Ücretsiz görüntülü aramalar özelliği sayesinde arkadaşlarınız ve ailenizle her zaman bağlantıda kalabilirsiniz. Yüksek kaliteli ses ve yüksek çözünürlüklü video sayesinde sanki yanı başınızdaymış gibi görüşebilirsiniz. Ayrıca sinirsiz ücretsiz mesaj ve telefon aramaları sayesinde dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınıza mesaj gönderebilirsiniz.

Karanlık modu sayesinde sohbetlerinizin arayüzündeki renkleri karartabilir ve gözlerinizi dinlendirebilirsiniz. Ayrıca sesli ve görüntülü mesajlar özelliği sayesinde mesajlaşmak yetmediğinde konuşabilir, şarkı söyleyebilir veya gösteri yapabilirsiniz.

Çıkartmalar, GIF'ler ve ifade simgeleri sayesinde kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Özel çıkartmalar kullanarak yaratıcı yönünüzü gösterebilir ve görüntülü aramalara efekt ve filtre ekleyebilirsiniz. Ayrıca dosya, fotoğraf ve videolar gönderebilirsiniz.

Messenger uygulaması sayesinde planlama ve gerçekleştirme özelliği ile arkadaşlarınızla bir araya gelmek için planlar yapabilirsiniz. Anketler, konum paylaşımı ve diğer özellikler sayesinde buluşma noktaları belirleyebilir ve nerede olduğunuzu arkadaşlarınıza söyleyebilirsiniz.

Ücretsiz para gönderme ve isteme özelliği sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde para gönderip alabilirsiniz. Ayrıca işletmelerle sohbet edebilir ve rezervasyon yapabilir, müşteri desteği alabilir ve fırsatları keşfedebilirsiniz.

Messenger uygulaması farklı platformlarla uyumlu olarak çalışır. Böylece bilgisayar ve Portal gibi çeşitli cihazlardan arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Messenger uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi için gizlilik ilkesine ve messenger.com adresine

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.