header
QR Kod
Mesajlar

Mesajlar

3.0.85 geliştirici Gather Media Yazılım Ticaret Limited Şirketi
(0 İncelemeler) Mayıs 16, 2024
Mesajlar Mesajlar Mesajlar Mesajlar Mesajlar Mesajlar

En Son Versiyon

Versiyon
3.0.85
Güncelle
Mayıs 16, 2024
Geliştirici
Gather Media Yazılım Ticaret Limited Şirketi
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.promessage.message
Şimdi İndir

Mesajlar Hakkında Daha Fazla

Mesajlar, metin mesajlarının eski durumuna ferahlatıcı derecede güzel ve duyarlı bir Materyal Tasarımı dokunuşu getirir.

Bu uygulama çift SIM ve çoklu SIM telefonlarda kullanılabilir ve kullanıcıların temiz ve önemli olan şeylere odaklanmasını sağlamak için güzel, sezgisel ve düzenli bir tasarıma sahiptir. Uygulama, milyonlarca renk arasından seçim yaparak tüm uygulamanın veya belirli bir sohbetin temasını kişiselleştirmeyi mümkün kılar.

Kişi başına bildirimler, kullanıcıların mesajlarını kolayca önceliklendirmesine ve ayırt etmesine olanak tanır. Ayrıca manuel ve otomatik gece modu da sunulmaktadır. MMS kullanarak fotoğraf paylaşımı, etiketleme veya grup sohbetlerine katılma gibi özellikler de mevcuttur.

Konuşma arama özelliği sayesinde kullanıcılar işleri daha kolay bulabilir ve başka bir uygulama indirmeye gerek kalmadan mesajlarını yedekleyip geri yükleyebilirler. Ayrıca kullanıcılar yanıtları kolayca engelleyebilir ve kara listelerini yönetebilirler.

Uygulamanın hızlı yanıtla açılır penceresi, Wear OS (Android Wear) saati veya doğrudan bildirim gölgesi (Android 7.0+) aracılığıyla mesajları her yerden yanıtlayabilme imkanı sunar. Ayrıca yüksek kontrastlı siyah tema ve TalkBack ve Samsung Voice Assistant için tam destek de mevcuttur. Bu özellikler sayesinde uygulamanın kullanımı daha kolay ve erişilebilir hale gelir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.