header
QR Kod
MentalUP Eğitici Zeka Oyunları

MentalUP Eğitici Zeka Oyunları

7.5.8 geliştirici MentalUP - Learning Games for Kids
(0 İncelemeler) Şubat 16, 2024
MentalUP Eğitici Zeka Oyunları MentalUP Eğitici Zeka Oyunları MentalUP Eğitici Zeka Oyunları MentalUP Eğitici Zeka Oyunları MentalUP Eğitici Zeka Oyunları MentalUP Eğitici Zeka Oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
7.5.8
Güncelle
Şubat 16, 2024
Geliştirici
MentalUP - Learning Games for Kids
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ayasis.mentalup
Şimdi İndir

MentalUP Eğitici Zeka Oyunları Hakkında Daha Fazla

📊🏅 Güçlü yönlerini keşfedip geliştirmek ister misin? MentalUP’ı hemen indir, eğlenceli, eğitici zeka oyunları ve IQ testleri ile hem kendini geliştir hem de detaylı performans raporlarını gör.

Daha önce hiç görmediğin eğitici zeka oyunları, IQ testi ve BİLSEM sınavı hazırlık egzersizleri MentalUP’ta! 👇

BİLSEM SINAVI HAZIRLIK, DİKKAT ve HAFIZA OYUNLARI & FITNESS EGZERSİZLERİ, OKUL ÖNCESİ, 1. SINIF, 2. SINIF, 3. SINIF AKIL VE ZEKA OYUNLARI

MentalUP, çocukların dikkat, hafıza, matematik ve dil becerilerini geliştirmek için tasarlanmış bir uygulamadır. Eğlenceli zeka oyunları sayesinde okul başarısına da katkı sağlamakla birlikte, günlük 20 dakikalık beyin egzersizi ve 7 dakikalık spor aktivitesiyle çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimini hızlandırmaktadır. Ayrıca uygulama içinde yer alan IQ testleri sayesinde çocukların gelişimini anlık olarak takip etmek de mümkündür.

Çocuklar için akıl ve zeka oyunları, canlı etkinlikler ve yarışmalar da uygulama içinde mevcuttur. 4-13 yaş arası çocuklar için giderek zorlaşan zeka oyunları ve eğlenceli aktiviteler sayesinde performanslarını yarıştırabilir, yarışmalara katılabilir ve şampiyon olabilirler.

Uygulama içinde yer alan matematik, mantık, dil ve hafıza oyunları sayesinde çocukların üstün zekalarının geliştirilmesi ve BİLSEM sınavı için hazırlanmaları da mümkündür. Ayrıca uygulama içinde bulunan 200'den fazla spor hareketi sayesinde çocukların denge, esneklik, kardiyo ve güç geliştirmeleri de sağlanmaktadır.

Okul öncesi eğitici oyunlar da uygulama içinde mevcuttur ve 4 yaş oyunlarından 11 yaş üzeri oyunlara kadar çocukların eğlenceli bir şekilde öğrenmeleri desteklenmektedir. Uygulama içinde yer alan genel yetenek geliştirme egzersizleri sayesinde BİLSEM sınavına hazırlanmak da daha kolay hale gelmektedir.

MentalUP, eğitim kurumlarında da zeka geliştirici oyunlar olarak kullanılmaktadır ve BİLSEM tablet sınavı gibi yetenek sınavları için de harika bir genel yetenek uygulamasıdır. Öğretmenlerin tavsiyesine sahip olan bu uygulama, ailelerin de tercih ettiği bir zeka geliştirme aracıdır.

Uygulamanın ücretsiz oyun seçenekleri ve kategorilere ayrılmış akıl oyunları sayesinde çocuklar istedikleri alanda kendilerini geliştirebilir ve eğlenebilirler. Dikkat, mantık, hafıza ve dil oyunlarından oluşan geniş bir oyun arşivi bulunmaktadır.

Uygulama içinde yer alan özel oyunlar sayesinde çocukların zihinsel becerileri test edilebilir ve geliştirilebilir. 4 yaşından yetişkinlere kadar her yaş grubuna uygun olan bu oyunlar, eğlenceli bir şekilde öğrenmeyi desteklemektedir.

MentalUP'ı takip ederek çocuk gelişimi için blog yazılarına, ücretsiz oyunlara ve BİLSEM hazırlık ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.