header
QR Kod
Memrise: Yeni bir dil konuş

Memrise: Yeni bir dil konuş

2024.04.02.1 geliştirici Memrise
(0 İncelemeler) Nisan 18, 2024
Memrise: Yeni bir dil konuş Memrise: Yeni bir dil konuş Memrise: Yeni bir dil konuş Memrise: Yeni bir dil konuş Memrise: Yeni bir dil konuş Memrise: Yeni bir dil konuş

En Son Versiyon

Versiyon
2024.04.02.1
Güncelle
Nisan 18, 2024
Geliştirici
Memrise
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.memrise.android.memrisecompanion
Şimdi İndir

Memrise: Yeni bir dil konuş Hakkında Daha Fazla

Yeni bir dil konuşmanın %20'si "öğrenmek" ve %80'i doğru türde alıştırma yapmaktır. Dil kursları ve uygulamaları genellikle yalnızca "öğrenme" kısmına odaklanır.

Memrise, kullanıcıların bir dil öğrenmesine yardımcı olan bir uygulamadır. Ancak, sadece öğrenmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda gerçekten konuşabilmeniz için size güven veren bir dil alıştırması dünyası yaratmak için yapay zeka kullanır.

Dil öğrenmek, iş, seyahat, sınavlar, eğlence ve hatta aşk için yapılıyor olsa da, doğru türde alıştırma yapmadan ilerlemek imkansızdır.

Memrise, binlerce saatlik video ile anlama alıştırması yapabilmenizi sağlar. YouTube'da öğrenmekte olduğunuz dilde milyarlarca saatlik video var... Ancak ilginç bulduklarınızı ve anlayabilecek düzeyde olanları nasıl bulacaksınız?

Merak etmeyin, biz sizin için bu işi hallediyoruz. İnternetten videoları derliyoruz, analiz ediyoruz ve ardından seviyenize ve ilgi alanlarınıza göre size önerilerde bulunuyoruz. Tamamen acemi olsanız bile, izlemek için içeriğimiz var! İhtiyacınız olursa, videolarla birlikte kelime listeleri de oluşturuyoruz.

ÜCRETSİZ, eğlenceli ve stres olmayacağınız bir yapay zeka dil ortağıyla konuşma alıştırması yapabilirsiniz. Eğer öğrenmek istediğiniz dilin konuşulduğu bir ülkede yaşamıyorsanız, dilinizi pratik yapabileceğiniz insanlar bulmak zor olabilir... Ancak alıştırma yapmadan kendinize güvenemeyiz.

Bu nedenle Memrise, dünyanın ilk yapay zeka destekli Dil Ortağı olan MemBot'u kurdu. MemBot, ihtiyacınız olan her saatte size rehberlik edecek, motive edecek, sonsuz sabırlı, destekleyici ve ÜCRETSİZ bir konuşma ortağıdır. MemBot, bazen arkadaş canlısı bir barista, bir iş görüşmesi panelisti veya sürpriz bir parti düzenleyen bir arkadaş rolünü üstlenebilir. MemBot'un birçok insanın bir öğretmenle çalışırken yaşadığı stresi önemli ölçüde azalttığı kanıtlanmıştır. Ne kadar az stresli hissederseniz, o kadar çok alıştırma yapar ve gerçek insanlarla konuşma konusunda kendinize olan güveninizi o kadar hızlı geliştirirsiniz!

İnsanların Memrise hakkında söyledikleri bazı güzel şeyler:

“Kurslar, elma yiyen ördekler yerine önce 'Wi-Fi şifresi nedir' ve 'nerelisiniz?' gibi turistlerin ihtiyaç duyduğu ifadelere odaklanıyor.” - Android Authority

"Memrise'ın yeni dil kavramlarını öğretmek için kullandığı teknikleri seviyoruz. İnternet sitesini ve uygulamayı kullanmak görsel olarak çekici ve anımsatıcı teknikler sayesinde iyi çalışıyor gibi görünüyor.” - Lifewire

"Memrise, farklı bir dil öğrenmek gibi çok eski bir soruna yaklaşırken birkaç modern yöntem kullanıyor." - TechCrunch

Uygulamamızı ücretsiz indirin ve bugün Memrise ile öğrenmeye başlayın: Almanca 🇩🇪, Fransızca 🇫🇷, İngilizce (İngiltere) 🇬🇧, İngilizce (ABD) 🇺🇸, İspanyolca (İspanya

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.