below header
QR Kod
Meetup: Yerel Etkinlikler

Meetup: Yerel Etkinlikler

2024.02.28.1942 geliştirici Meetup
(0 İncelemeler) Mart 06, 2024
Meetup: Yerel Etkinlikler Meetup: Yerel Etkinlikler Meetup: Yerel Etkinlikler Meetup: Yerel Etkinlikler Meetup: Yerel Etkinlikler Meetup: Yerel Etkinlikler

En Son Versiyon

Versiyon
2024.02.28.1942
Güncelle
Mart 06, 2024
Geliştirici
Meetup
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.meetup
Şimdi İndir

Meetup: Yerel Etkinlikler Hakkında Daha Fazla

Yerel gruplar ve etkinliklerle bağlantı kurarak yeni insanlarla tanışabilir ve yeni şeyler deneyebilirsiniz. Meetup'ı kullanarak şehrinizi keşfedin, kariyerinizi inşa edin, destek bulun, konfor alanınızdan çıkın ya da tutkunuzun peşinden gidin. Uygulamayı indirerek yerel gruplar tarafından düzenlenen etkinlikleri keşfedin veya kendi etkinliklerinizi planlamak için grup kurun.

Bu uygulama, yerel etkinlikleri ve grupları keşfetmenize ve katılmak istediğiniz etkinlikleri seçmenize olanak sağlar. Farklı ilgi alanlarınıza uygun çeşitli etkinlikler arasından seçim yapabilirsiniz. Grupları ve etkinlikleri kategoriye göre arayabilir veya anahtar kelimeler kullanarak bulabilirsiniz. Ayrıca, bölgenizde popüler olan etkinlikleri görüntüleyebilirsiniz. İlginizi çeken etkinlikleri kaydederek daha sonra tekrar ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca tartışmaları ve mesajlaşma özelliği kullanarak, tanıştığınız insanlarla iletişimi sürdürebilirsiniz. Konumlar arasında kolayca geçiş yaparak, nerede olursanız olun harika deneyimler bulmanıza yardımcı olur.

Grup başlatma özelliği sayesinde, kendi ilgi alanınıza uygun bir grup kurabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Grubunuz etraftaki ilgi duyan insanlara tavsiye edildikçe, topluluğunuzun büyümesini izleyebilirsiniz. Etkinlikleri dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve planlayabilirsiniz. Ayrıca, grubunuzu istediğiniz yerden yönetebilirsiniz. Tartışmaları ve mesajlaşma özelliğini kullanarak, grubunuzdakilerle bağlantı kurabilir ve etkinlikler arasında dinamikliği koruyabilirsiniz.

Sorularınız ve önerileriniz için uygulamanın androiddev@meetup.com e-posta adresine ulaşabilirsiniz.

Uygulama, cihazınızın tam konumunu (GPS ve ağ tabanlı) kullanarak, yakınınızdaki Meetup etkinliklerini önerir ve planlanan bir etkinlikle aranızdaki mesafeyi gösterir. Böylece, katılmak istediğiniz etkinliklerin konumuna kolayca erişebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.