header
QR Kod
MEEFF - Kore Arkadaş Edin

MEEFF - Kore Arkadaş Edin

5.8.8 geliştirici (주)넵튠
(0 İncelemeler) Nisan 16, 2024
MEEFF - Kore Arkadaş Edin MEEFF - Kore Arkadaş Edin MEEFF - Kore Arkadaş Edin MEEFF - Kore Arkadaş Edin MEEFF - Kore Arkadaş Edin MEEFF - Kore Arkadaş Edin

En Son Versiyon

Versiyon
5.8.8
Güncelle
Nisan 16, 2024
Geliştirici
(주)넵튠
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.noyesrun.meeff.kr
Şimdi İndir

MEEFF - Kore Arkadaş Edin Hakkında Daha Fazla

▶ Aşırı 4000000 kullanıcılar 190 ülkede kaydoldum.

Bu uygulama, Koreli kullanıcıların uluslararası arkadaşlar edinme amacıyla kullanabilecekleri bir platformdur. Kore'de yaşayan veya Kore kültürüne ilgi duyan insanlar için tasarlanmıştır. MEEFF, Koreli kullanıcıların dünya genelinde arkadaşlar edinmelerine yardımcı olmayı amaçlar.

Birçok insan, yabancı ülkelerde çalışırken veya seyahat ederken yerel bir arkadaş edinmek ister. Bu uygulama, kullanıcıların Korea'ya seyahat veya çalışma sırasında Koreli arkadaşlar bulmalarına yardımcı olur. MEEFF, kullanıcıların dil, ırk veya milliyet farkı gözetmeksizin potansiyel iyi arkadaşlar bulabilecekleri bir yerdir.

Burada Koreli arkadaşlar edinmek isteyen kişiler için birçok fırsat vardır. K-pop, K-drama ve Kore yemekleri gibi Kore kültürüne ilgi duyuyorsanız, burada paylaşacak birçok arkadaş bulabilirsiniz.

MEEFF, sadece Koreli arkadaşlarla sınırlı değildir. Dünya genelindeki kullanıcıların birçoğunu da burada bulabilirsiniz. Mesafe sınırı olmadığı için, dünyanın herhangi bir yerinden arkadaşlar edinebilirsiniz.

Uygulama yöneticileri, kullanıcıların güvenliğini sağlamak için her gün raporları izlerler. Eğer herhangi bir uygunsuz kullanıcıya rastlarsanız, bunu bildirerek güvenli bir topluluk oluşturmaya yardımcı olabilirsiniz. MEEFF, kullanıcıların güvenliğine önem verir ve gerekli önlemleri zamanında alır.

Lütfen dikkat: Bu uygulama, satın alma işlemleri içerir ve bunlar için ayrı bir ücret talep edilir. Uygulamanın Hizmet Koşulları, Gizlilik Politikası ve Lokasyon Bazlı Hizmet Koşulları gibi önemli belgeleri vardır. Bu belgeleri okuyarak, uygulamayı kullanmadan önce gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.