header
QR Kod
MeChat - Interactive Stories

MeChat - Interactive Stories

4.18.0 geliştirici PlayMe Studio
(0 İncelemeler) Nisan 15, 2024
MeChat - Interactive Stories MeChat - Interactive Stories MeChat - Interactive Stories MeChat - Interactive Stories MeChat - Interactive Stories MeChat - Interactive Stories

En Son Versiyon

Versiyon
4.18.0
Güncelle
Nisan 15, 2024
Geliştirici
PlayMe Studio
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
world.playme.mechat
Şimdi İndir

MeChat - Interactive Stories Hakkında Daha Fazla

Find your perfect interactive story with MeChat!

Yepyeni bir macera ile bizi buluşturan bölümler oyununa hoş geldiniz! Hikayelerde yaşayacak, seçimlerinizin sonuçlarına etkisi olduğundan emin olacaksınız. Kendinize özgü bölümlerle dolu hikayelerde gezinme gücüne sahipsiniz, her biri farklı bölümlerle dolu, sonucu doğrudan etkileyen kararlarla dolu.

Keşfet ve seni bekleyen onlarca çeşitli karakterle tanış. Farklı kalıplar, geçmişler ve aşk bölümleri. Dram, bilim kurgu veya gerilim, önünde ne var? Oynamak için öğren, hikayelerini keşfetmek için hangi bölümleri seçeceğine karar ver.

Beğendiğiniz kişilerle ETKİLEŞİM kurun! Eğlenceli anlatı ve muhteşem resimler aracılığıyla karakterlerinizi tanıyın, emoji'lerle tepki verin ve bölümü etkilemek için seçimler yapın. Kararların önemli bir rol oynayabileceği bir sürükleyici deneyim.

Güçlü bağlar kurduğunuz karakterlerin gizli sırlarını ortaya çıkarın. MeChat'te siz ana kahramansınız ve MeChat'teki ilginiz. Her kararınızla, interaktif hikayenin yönünü seçmekle kalmıyorsunuz; maceranızı, bölümlerinizi, aşk bölümlerinizi ve nihayetinde kaderinizi seçiyorsunuz.

MeChat'te aşk hikayeleri ve aşk bölümlerine özel önem verilmektedir. Kendinizi, aşk ve ilişkilere dair algılarınızı sorgulatan romantik anlatılara bulaşmış bulacaksınız. Bölümler oyunu, oyuncuları duyguları hakkında eleştirel düşünmeye teşvik eder ve hikayede yapılan her seçimin gerçek hayat kararlarının karmaşıklığını yansıttığını anlamalarını sağlar.

Sonuç olarak, MeChat sadece bir bölümler oyunundan fazlasıdır; kararlarınızın hikaye manzarasını değiştirebileceği bir seçimlerinizi hikayeleştirebildiğiniz bir dünya. Interaktif sohbet hikayeleri ve çok sayıda bölümle, oyuncular keşfetmek, etkileşim kurmak ve sırları ortaya çıkarmaya davet edilirler, her seçimin önemli olduğu bir dünya. O halde, MeChat dünyasına bizimle adım atın, maceranızın sizi beklediği ve kararlarınızın önemli bir rol oynadığı yer.

Lütfen dikkat: MeChat, internet bağlantısı gerektiren ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. Bazı oyun içi öğeler de gerçek para ile satın alınabilir. Bu seçeneği kullanmak istemiyorsanız, sadece cihazınızın Kısıtlamalar menüsünden devre dışı bırakın.

Gizlilik politikası https://playme.pro/info/general_privacy_policy_eng.html adresinde bulunabilir.

Kullanım Şartları https://playme.pro/info/general_terms_of_use_eng.html adresinde bulunabilir.

Bu uygulamayı yükleyerek, lisans sözleşmelerinin koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Sesli mesajlar notu: Karakterleriniz artık size bağınızı başka bir seviyeye

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.