header
QR Kod
Mazhalai Tamil Alphabets

Mazhalai Tamil Alphabets

3.1 geliştirici CodeRays Technologies
(0 İncelemeler) Mayıs 10, 2024
Mazhalai Tamil Alphabets Mazhalai Tamil Alphabets Mazhalai Tamil Alphabets Mazhalai Tamil Alphabets Mazhalai Tamil Alphabets Mazhalai Tamil Alphabets

En Son Versiyon

Versiyon
3.1
Güncelle
Mayıs 10, 2024
Geliştirici
CodeRays Technologies
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.coderays.mazhalaitamil
Şimdi İndir

Mazhalai Tamil Alphabets Hakkında Daha Fazla

We are proud to introduce our Mazhalai Tamil application which helps your kids to learn alphabets object representations for each letter and with human pronunciation.

300+ words and sounds for your little learners! Bu uygulama, çocuklarınızın Tamil alfabesini hayvanlar veya nesnelerle ilişkilendirerek kolay bir şekilde öğrenmelerini sağlar. Hem eğlenceli oyunlar oynamak kadar eğlenceli olan telefonunuzu kullanarak çocuğunuzu Tamilce ÖĞRENMEYE hazırlayalım.

Uygulamamızda sadece alfabeleri öğrenmek mi var? Kesinlikle büyük bir HAYIR. Çocuklar daha fazlasını öğrenebilirler; hayvanlar, renkler, şekiller, meyveler, sebzeler, sayılar, günler, insan vücut parçaları, güneş sistemi, Tamil ayları ve İngilizce aylar gibi.

Uygulamadaki tüm görüntüler, çocukların her nesneyi kolayca tanıyabilmesi için çok hassas bir şekilde kalibre edilmiştir.

Bu uygulama, çocukların nesneleri tanımalarına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda telaffuz konusunda da yardımcı olur. Özellikler: - Uyir, Mei ve Uyir Mei ezhuthukal içerir. - Basit bir şekilde gezinme (böylece çocuklarınız kendi başlarına keşfedebilir), Slideshow Modu mevcuttur. - 2 ila 6 yaş arası çocuklar için hedeflenmiştir. - Ayarlar bölümünde seçenekleri etkinleştirerek uygulamayı bir Flaş Kartı olarak kullanın. - Çocuklarınıza öğretmek için hatırlatmalar alın (Tamil veya İngilizce dilinde bilgilendirileceksiniz).

Ebeveynlerden, öğretmenlerden ve çocuklardan bu uygulamanın genç öğrencilerin eğitim ilerlemesinde nasıl bir fark yarattığı hakkında geri bildirimler almayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Lütfen uygulamamızı değerlendirin ve değerli yorumlarınızı paylaşın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.