below header
QR Kod
MatchVentures Gizemi

MatchVentures Gizemi

20240224 geliştirici Tamalaki
(0 İncelemeler) Mart 18, 2024
MatchVentures Gizemi MatchVentures Gizemi MatchVentures Gizemi MatchVentures Gizemi MatchVentures Gizemi MatchVentures Gizemi

En Son Versiyon

Versiyon
20240224
Güncelle
Mart 18, 2024
Geliştirici
Tamalaki
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.playcademy.matchventures.gp
Şimdi İndir

MatchVentures Gizemi Hakkında Daha Fazla

Ücretsiz yeni 3’lü eşleştirme oyunlarına eklediğimiz en yeni oyun!

Bu uygulama, 3'lü eşleştirme oyunları sevenler için heyecan verici bir macera sunmaktadır. Cliffmont Kalesi'nin gizemli zindanlarını keşfetme fırsatı sunan bu oyun, oyuncuların büyük seviyeleri geçerek değerli mücevherler ve taşlar toplamalarına ve birçok engeli aşmalarına olanak tanımaktadır. Ücretsiz olarak sunulan bu fantastik oyun, oyunculara fantezi dünyasının keyfini çıkarma imkanı sağlamaktadır.

Kötü ejderha ustası Dragor tarafından yakılıp yıkılan Cliffmont Kalesi'nin yeniden inşa edilmesine yardımcı olmak için oyuncular, derinliklerindeki bulmacaları çözmelidir. Tek müttefikleri olan Leprikon Finlea ve cücelerin yardımıyla düşmanlara karşı savaşacak, mağaraları keşfedecek ve bulmacaları çözeceklerdir. 3'lü eşleştirme ve görev oyunlarını sevenler için mükemmel bir seçenek olan bu oyunda, oyuncular eski bir efsaneyi gerçekleştirerek diyarı karanlıktan kurtarmaya çalışacaklardır.

Bu oyunda, üç görkemli kale inşa etme fırsatı da bulunmaktadır. Oyuncular, kasaba halkından aldıkları düzinelerce görevi çözerek mücevherler ve değerli taşlar gibi sayısız hazineyi toplayacaklar ve çeşitli çevresel engellerle karşılaşarak üstesinden geleceklerdir. Oyuncular ayrıca harika fantezi oyun müziği eşliğinde oyuna dalabilir ve istedikleri hızda oynayabilirler.

3'lü eşleştirme inşaat oyunlarından hoşlananlar için tasarlanan bu uygulama, oyunculara devasa seviyeleri keşfetme ve fantezi dünyasının keyfini çıkarma imkanı sunmaktadır. Ayrıca oyuncular, çevrimdışı olarak da oynayabilecekler ve fantastik macera oyunlarının tadını diledikleri zaman çıkarabileceklerdir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.