header
QR Kod
Match & Meet app - Flört

Match & Meet app - Flört

2.4.6 geliştirici Appire - social discovery dating, streaming apps
(0 İncelemeler) Haziran 07, 2024
Match & Meet app - Flört Match & Meet app - Flört Match & Meet app - Flört Match & Meet app - Flört

En Son Versiyon

Versiyon
2.4.6
Güncelle
Haziran 07, 2024
Geliştirici
Appire - social discovery dating, streaming apps
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.theystream
Şimdi İndir

Match & Meet app - Flört Hakkında Daha Fazla

Match & Meet, benzer fikirlere sahip kişilerle, mesajları anında ana dilinize çeviren özel bir sohbette sohbet edebileceğiniz benzersiz bir arkadaşlık uygulamasıdır.

Match & Meet, ücretsiz bir tanışma uygulamasıdır ve bekar insanlara gerçek bir ilişki arayışında yardımcı olur. Bu uygulama sayesinde, size yakın, aynı ilgi alanlarını paylaşan çekici insanları bulabilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama, sınırlar olmadan iletişim kurmanıza ve doğru eşleşmeyi bulmanıza yardımcı olur.

Match & Meet, size yakın en ilginç kullanıcılarla tanışmanızı sağlar ve onları ilgi alanlarına göre keşfetmenize olanak tanır. Bu sayede, çevrimiçi çıkmadan önce insanlarla tanışabilir ve onları daha iyi tanıyabilirsiniz. Ayrıca uygulamada fotoğraflara göz atabilir, en ilginç profilleri favorilerinize ekleyebilir ve mesajları ana dilinize çevirerek tüm sohbetleri anlayabilirsiniz.

Match & Meet, dünyanın her yerinde bir tarih veya ilişki arayan büyük bir bekar topluluğu ile mevcuttur. Bu sayede, şehrinizde yeni arkadaşlar edinebilir, onlarla çevrimiçi sohbet edebilir ve yüz yüze tanışarak iyi vakit geçirebilirsiniz.

Match & Meet uygulamasını indirmek çok kolaydır ve hemen gerçek zamanlı sohbete başlayabilirsiniz. Bu uygulama, yeni bir çevrimiçi buluşma biçimini keşfetmenizi sağlar ve size en iyi eşleşmeleri bulmanıza yardımcı olur. Ayrıca kullanıcılar arasında kötü davranışların önlenmesi için önlemler alınmış ve kişisel verilerin güvenli bir şekilde saklanması için gizlilik politikaları ve şartlar belirlenmiştir.

Match & Meet uygulaması ücretsiz olarak indirilebilir, ancak isterseniz isteğe bağlı abonelik ürünü olan They Stream Premium'a abone olabilirsiniz. Bu abonelik sayesinde uygulamadan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Ancak, ücretsiz deneme süresi kullanıldıktan sonra abonelik satın alındığında kullanılmayan kısmın kaybolacağı unutulmamalıdır. Lütfen gizlilik politikalarını ve şartları okuyarak kişisel verilerinizin güvende olduğundan emin olun.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.