header
QR Kod
Marvel Şampiyonlar Turnuvası

Marvel Şampiyonlar Turnuvası

44.1.0 geliştirici Kabam Games, Inc.
(0 İncelemeler) Mayıs 22, 2024
Marvel Şampiyonlar Turnuvası Marvel Şampiyonlar Turnuvası Marvel Şampiyonlar Turnuvası Marvel Şampiyonlar Turnuvası Marvel Şampiyonlar Turnuvası Marvel Şampiyonlar Turnuvası

En Son Versiyon

Versiyon
44.1.0
Güncelle
Mayıs 22, 2024
Geliştirici
Kabam Games, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kabam.marvelbattle
Şimdi İndir

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Hakkında Daha Fazla

En büyük kozmik karşılaşmada en sevdiğin Marvel Süper Kahramanları ve Kötüleri ile epik bir karşılıklı dövüş aksiyonuna hazırlan! Örümcek Adam, Demir Adam, Wolverine ve diğerleri savaşa çağırılmayı bekliyor! En Büyük Marvel Şampiyonu olmak için ekibini topla ve macerana başla!

Merhaba ve Turnuva'ya hoş geldin! Bu muhteşem ücretsiz dövüş oyununda, Marvel evreninin en büyük dövüşlerine katılabilirsin! Kaptan Amerika'nın Demir Adam'a karşı, Hulk'ın Wolverine'e karşı, Örümcek Adam'ın Deadpool'a karşı mücadelesi seni bekliyor. Ayrıca, açgözlü Koleksiyoncu seni Thanos, Fatih Kang ve diğer kötülerle destansı bir savaşa çağırıyor. Mobil cihazında muhteşem grafiklerle donatılmış bu oyunun tadını çıkarabilirsin: Marvel Şampiyonlar Turnuvası!

Arkadaşlarınla beraber savaşmaya hazır mısın? O zaman en güçlü İttifakı kurmak için arkadaşlarınla ve diğer oyuncularla bir ekip oluştur. İttifakınla bir strateji geliştir ve müttefiklerine savaşta yardımcı ol. Özel olarak tasarlanmış macera haritalarında İttifakınla birlikte savaş ve İttifak etkinliklerinde zirveye ulaşarak özel İttifak ödülleri kazan.

Birbirinden güçlü kahramanları ve kötüleri toplamaya ne dersin? Demir Adam, Hulk, Wolverine, Fırtına, Star-Lord, Gamora, Örümcek Adam, Deadpool, Manyeto ve Kış Askeri gibi çeşitli karakterlerden oluşan kudretli bir ekip kurabilirsin. Maceralara katılarak Kang ve Thanos gibi güçlü rakiplerle mücadele edebilir ve Marvel evreninin yok olmasını önlemek için süper güçlere sahip yeni bir düşmanla karşı karşıya gel.

Özel olarak tasarlanmış ustalık yolları sayesinde ekibinin saldırı ve savunmasını güçlendirebilirsin. Ayrıca, Marvel çizgi romanlarından esinlenerek kahramanlar arası bağlara göre ekibini akıllıca bir araya getirerek sinerji bonusları kazanabilir ve daha güçlü olabilirsin. İntikamcılar Kulesi, Oscorp, Wakanda, Asgard ve daha birçok unutulmaz yerde savaşarak heyecan dolu bir maceraya atılabilirsin.

Marvel evreniyle dolu bu heyecan verici macerada, dilediğin karakteri seçerek dinamik haritaları keşfedebilir ve özel olarak geliştirilmiş kontrol sistemiyle aksiyon dolu savaşların keyfini çıkarabilirsin. Hizmet koşulları ve gizlilik bildirimimizi okuyarak, Kabam ve senin arandaki ilişkiyi düzenleyen kuralları öğrenebilirsin. Hadi, Turnuva'ya katıl ve en güçlü şampiyon olmak için savaş! Daha fazla bilgi için Facebook, YouTube, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip etmeyi unutma!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.