header
QR Kod
MARVEL Puzzle Quest: Hero RPG

MARVEL Puzzle Quest: Hero RPG

303.678931 geliştirici 505 Go Inc.
(0 İncelemeler) Mayıs 29, 2024
MARVEL Puzzle Quest: Hero RPG MARVEL Puzzle Quest: Hero RPG MARVEL Puzzle Quest: Hero RPG MARVEL Puzzle Quest: Hero RPG MARVEL Puzzle Quest: Hero RPG MARVEL Puzzle Quest: Hero RPG

En Son Versiyon

Versiyon
303.678931
Güncelle
Mayıs 29, 2024
Geliştirici
505 Go Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.d3p.mpq
Şimdi İndir

MARVEL Puzzle Quest: Hero RPG Hakkında Daha Fazla

MARVEL Puzzle Quest is the original Match 3 Super Hero Game! Compete with a community of over 20 million players worldwide and play as over 250 of your favorite Marvel Super Heroes in this battle role-playing game (RPG) featuring a unique match-3 puzzle twist!

Bu uygulama Marvel karakterleriyle en sevdiğiniz Marvel karakterleriyle çarpışın ve özel MARVEL Puzzle Quest kampanyalarında savaşın, günlük görevleri tamamlayın ve epik etkinlik hikayelerine katılın! En büyük mobil Marvel karakter listesinden kendi hayal takımınızı oluşturun! En cesur Süper Kahramanlardan en kötü düşmanlara kadar istediğiniz gibi takımlarınızı karıştırabilirsiniz. Örümcek Adam, Kaptan Marvel ve Squirrel Girl? Tabii ki! Kara Panter, Gamora ve Deadpool? Haydi gidelim!

ÖZELLİKLER ★ En sevdiğiniz Marvel Süper Kahramanlarını ve Kötü Karakterlerini toplayın ve yükseltin! ★ Epik maç-3 bulmaca RPG oynanışında savaşın! ★ SHIELD Yeniden Beşleme ile ödüller için günlük giriş yapın ve yeni ve heyecan verici zorluklarla karşılaşın! ★ Puzzle Ops ile maç-3 becerilerinizi geliştirin ve zorlu beceri tabanlı bulmacalarla mücadele edin! Her bulmaca farklı temizleme gereksinimleriyle birlikte geldiği için her tahta benzersizdir! ★ İttifaklar kurun ve PvP Turnuvalarında rakiplere karşı savaşmak ve epik raid patronlarına karşı savaşmak için takımlar toplayın!

ORİJİNAL MARVEL MAÇ 3 OYUNU! Bu bir savaş! 3 veya daha fazla döşeme eşleştirin ve Iso-8'in gücünü kullanarak ekibinizin yeteneklerini geliştirin ve Marvel evreninin en güçlü karakterlerine meydan okuyun. Rakiplerinizi tuzaklayın ve JESSICA JONES ile ezici deliller sunun! Takım moralini korumak için KAMALA KHAN ile BURST HEALING kullanın! CAPTAIN MARVEL'den güçlü zamanlı taşlarla YIKIM sayın! VULTURE ile HAVA KOŞUSU yapın ve düşmanlarınıza yıkım yağdırın! STORM tarafından güçlendirilen ATTACK TILES'in dolu bir yağmurunda düşmanlarınızı püskürtün!

MARVEL'İN EN İYİ KAHRAMANLARINI VE KÖTÜLERİNİ ALIN X-Men, Avengers, Guardians of the Galaxy, Eternals, Inhumans ve hatta bazı MARVEL Puzzle Quest orijinallerinden 250'den fazla sevdiğiniz Süper Kahraman ve Süper Kötüden üçlü takımlar toplayın! Her karakterin kendi oyun içi Marvel çizgi roman kapağı var! Multiverse'i kırın ve favori kahramanlarınızın alternatif versiyonlarıyla oynayın! Samuray Wolverine ile düşmanlarınızı kesin veya Peggy Carter olarak Kaptan Amerika olun. Olasılıkların evreniyse çok büyük! Yeni karakterler sürekli olarak MARVEL Puzzle Quest'e ekleniyor. Moon Knight, Miles Morales, Black Widow, Loki, Thanos, Scarlet Witch, America Chavez, Captain America ve daha fazlasını alın! Hatta eğlenceye eklemek için Özel Sürüm karakterleri olan Spider-Ham, Devil Dinosaur ve Howard the Duck'ı bile toplayabilirsiniz!

İÇERİ SUPER KAHRAMANINIZI SERBEST BIRAKMAK VE MARVEL EVRENINE KATILMAK İÇİN MARVEL PUZZLE QUEST OYNAYIN! ■ Facebook'ta beğenin: www.facebook.com/MARVELPuzzleQuest ■ Twitter'da takip edin: www.twitter.com/MARVELPuzzle ■ Instagram'da takip edin: www.instagram.com/MARVELPuzzleQuest ■ Discord'da takip edin: https://mpq.social/discord ■ YouTube'da abone ol

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.