header
QR Kod
MARVEL Future Fight

MARVEL Future Fight

9.9.1 geliştirici Netmarble
(0 İncelemeler) Nisan 30, 2024
MARVEL Future Fight MARVEL Future Fight MARVEL Future Fight MARVEL Future Fight MARVEL Future Fight MARVEL Future Fight

En Son Versiyon

Versiyon
9.9.1
Güncelle
Nisan 30, 2024
Geliştirici
Netmarble
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.netmarble.mherosgb
Şimdi İndir

MARVEL Future Fight Hakkında Daha Fazla

Marvel Evreninden Süper Kahramanları ve Düşmanlarını içeren aksiyon dolu bir aksiyon-RPG!

Marvel Future Fight bir mobil rol yapma oyunudur. Oyuncular, Avengers, Galaksinin Koruyucuları, İnhumanlar, Defenders, X-Men, Örümcek Adam gibi Marvel evreninden 200'den fazla karakter arasında seçim yapabilirler. Bu karakterlerle görevleri tamamlayarak diğer oyunculara karşı en iyi olmaya çalışırlar.

S.H.I.E.L.D. lideri Nick Fury, dünyanın yok olma tehdidi altında olduğu bir mesaj gönderir ve oyuncuları dünyayı korumaya çağırır. Oyuncular, favori karakterlerini seçerek ve onların seviyelerini yükselterek dünyayı kurtarmak için mücadele ederler.

Oyuncular, takımlarını oluşturmak için 200'den fazla Marvel karakterini kullanabilirler. Karakterlerin ve ekipmanların seviyelerini yükselterek güçlerini ortaya koyabilirler. Ayrıca, özel bonus etkilerinden faydalanmak için klasik takımlar oluşturabilir ve karakterlerinin gücünü artırmak ve görünüşlerini değiştirmek için yüzlerce kostüm arasından seçim yapabilirler.

Oyuncular ayrıca, Epik Görevler aracılığıyla güçlü karakterler edinebilirler. Her karakterin özel güçlerini açığa çıkararak ve çeşitli görevleri tamamlayarak onların seviyelerini yükseltebilirler. PvP Arena modlarında ise diğer oyunculara karşı savaşabilirler.

Oyuncular, zorlu görevleri arkadaşlarıyla birlikte takım oluşturarak geçebilirler. Acil durumlarda arkadaşlarının karakterlerini kullanabilir ve diğer ittifaklarla mücadele edebilirler. Oyun içinde sadece burada bulunan orijinal hikayeler de oyuna heyecan katar.

Bu oyun için kullanım şartları ve gizlilik sözleşmesi de mevcuttur. Kullanım şartlarına buradan ulaşabilirsiniz: http://help.netmarble.com/policy/terms_of_service.asp ve gizlilik sözleşmesine ise buradan: http://help.netmarble.com/policy/privacy_policy.asp.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.