below header
QR Kod
MarcoPolo World School

MarcoPolo World School

4.5.10 geliştirici MarcoPolo Learning, Inc.
(0 İncelemeler) Mart 02, 2024
MarcoPolo World School MarcoPolo World School MarcoPolo World School MarcoPolo World School MarcoPolo World School MarcoPolo World School

En Son Versiyon

Versiyon
4.5.10
Güncelle
Mart 02, 2024
Geliştirici
MarcoPolo Learning, Inc.
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gomarcopolo.worldschool
Şimdi İndir

MarcoPolo World School Hakkında Daha Fazla

Feed your child’s curiosity with MarcoPolo World School! We’ve reimagined how your child can explore the universe around them with our award-winning app. It’s trusted by parents and educators worldwide.

3-6 yaş arası çocuklara akıllı öğrenim sunan uygulamamız, araştırmaya dayalı müfredatı sayesinde çocukların okul ve sonrası için gerekli becerileri geliştirmelerine yardımcı oluyor. Dahası, bunu yaparken eğleniyorlar.

Önde gelen erken çocukluk eğitimcileri tarafından tasarlanan renkli, eğitici karakterlerimiz, çocuğunuzu 500'den fazla video dersi ve 3.000'den fazla aktivite ile zihin açıcı bir yolculuğa çıkarıyor.

MarcoPolo dünyasına bugün 7 günlük ücretsiz deneme sürümüyle dalın.

• 2019 Uluslararası Emmy Ödülü Adayı

• 2019 Kidscreen Ödülleri: En İyi Orijinal Öğrenme Uygulaması Ödülü

• 2019 Rockies Ödülü: Etkileşimli İçerik - Çocuk ve Gençlik

• 2018 Yılı Ebeveynlerin Seçimi Ödülü Sahibi

• Common Sense Media tarafından eğitsel değer açısından A+ olarak derecelendirildi.

ÇOCUKLAR BURADA ÖĞRENİYOR:

BİLİM

İnsan vücuduyla bir yolculuğa çıkın, dünyanın iklim ve hava koşullarını öğrenin, doğal yaşam alanlarını keşfedin, farklı yaşam döngülerini keşfedin ve daha fazlasını öğrenin!

TEKNOLOJİ

Roketler, Uluslararası Uzay İstasyonu ve gizemli güneş sistemi hakkında bilgi edinmek için uzaya fırlatılın. Dünya'ya geri dönüp insanların doğadan esinlenerek nasıl teknoloji yarattıklarını öğrenin.

MÜHENDİSLİK

Sıcak hava balonlarının uçmak için neden sıcak havaya ihtiyaç duyduğunu anlayın, bir denizaltıda okyanusun derinliklerine dalın ve insanların arabaları "vruuuuum" yapmak için nasıl elektrik kullandıklarını öğrenin!

SANAT

Sanatsal öğreticilerle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın, kaleydoskopik boyama egzersizlerini yapın ve daha fazlası. Galeride sergiye değer eserlerinizi göndermeyi unutmayın!

MATEMATİK

Matematik dişlilerinizi sayı tanıma, geometri, sıralama ve toplama ile çevirin. Sonra yeni bilginizi eğitim karakterlerimiz, The Polos'un yardımıyla uygulayın!

OKURYAZARLIK

Harf seslerini ve oluşumlarını bulun, akıcı okumaya başlayın ve görülen kelimeleri tanıyın. Ayrıca cümle oluşturma öğrenin ve zor izleme etkinlikleriyle el yazınızı pratiğe dönüştürün.

SOSYAL BİLGİLER

Farklı ülkelerin tatilleri ve gelenekleri, coğrafya, müzik ve sanatlar keşfedin. Dünya'nın etkileyici kaynaklarını ve ayrıca eski medeniyetleri keşfedin!

SOSYAL DUYGUSAL BECERİLER

Empati, kıskançlık ve endişeyi anlayarak sosyal becerilerinizi geliştirin. Ve duygular, arkadaşlıklar ve insan etkileşiminin karmaşık düny

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.