header
QR Kod
MarcoPolo Weather

MarcoPolo Weather

2.04 geliştirici MarcoPolo Learning, Inc.
(0 İncelemeler) Mart 23, 2024
MarcoPolo Weather MarcoPolo Weather MarcoPolo Weather MarcoPolo Weather MarcoPolo Weather MarcoPolo Weather

En Son Versiyon

Versiyon
2.04
Güncelle
Mart 23, 2024
Geliştirici
MarcoPolo Learning, Inc.
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gomarcopolo.weather
Şimdi İndir

MarcoPolo Weather Hakkında Daha Fazla

Explore the fascinating world of weather! Create rainbows, thunderstorms, blizzards, and more as you learn about 9 major weather types.

MarcoPolo, eğlenceli bir şekilde öğrenirken, eğitimi eğlenceli oyunlarla birleştiren "dijital bir kum havuzu" tasarımına sahiptir.

Keşfet ve Deneyimle: Hava kontrolleri sayesinde sıcaklık, rüzgar hızı, yağış, bulut örtüsü gibi atmosferik koşulları değiştirebilirsiniz. Her seçim ve kombinasyon, yeni bir hava deneyimi yaratır!

•Güneşli, kısmen bulutlu, bulutlu, yağmurlu, gök gürültülü, karlı, fırtına, kasırga gibi 9 farklı hava koşulunu kontrol edin. •4 farklı rüzgar hızı arasından seçim yapın - bir çarkıfelek döndürün veya uçurtma uçurun! •Sıcaklığı ayarlayın - sıcak ve soğuk arasında geçiş yaparken ortamın nasıl değiştiğini hem Celsius hem de Fahrenheit olarak görün. •3 mini oyun ve 55 interaktif öğe ile oynayın. Çiçekler ekebilir ve onları çiçek açtırabilir, iglooyu eritebilir veya kar topu savaşı yapabilirsiniz! •Havayla ilgili seçimlerinize tepki veren 3 komik karakterle etkileşim kurun: sıcakken hafif giysiler giydirebilir, soğukta sıcak içecekler verebilir veya ıslakken şemsiyeler verebilirsiniz. •Manzaraya çiçekler, kuşlar, bir kar adamı veya bir piknik sepeti ekleyin ve farklı hava türlerinin onları nasıl etkilediğini görün. •Yeni kelime dağarcığı edinin ve yaşa uygun anlatımlarla hava durumu hakkında anlayışınızı geliştirin.

Kendine yönelik keşif yoluyla, çocuklara bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) alanlarında erken beceriler kazandırıyoruz ve aşağıdaki kavramlara odaklanıyoruz:

•Sıcaklık, bulut örtüsü ve yağış gibi farklı hava koşullarını gözlemleme ve tanımlama •Hava durumunun giyinme ve aktiviteler gibi günlük rutinleri nasıl etkilediğini belirleme •Hava durumunun doğal manzarayı nasıl etkilediğini öğrenme •Su döngüsü hakkında bilgi edinme ve bulutların nasıl oluştuğunu öğrenme

Gizlilik Politikası Gizliliğe çok önem veriyoruz. Sizin veya çocuğunuzun kişisel bilgilerini toplamıyor veya paylaşmıyoruz, ayrıca üçüncü taraf reklamlara izin vermiyoruz. Tam politikamızı https://www.marcopololearning.com/privacy.html adresinden görebilirsiniz.

Hakkımızda: http://gomarcopolo.com/us/

MarcoPolo tişörtleri ve kapüşonlu sweatshirtler: http://gomarcopolo.com/shop/

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.