header
QR Kod
Marco Polo - Video Messenger

Marco Polo - Video Messenger

0.465.0 geliştirici Joya Communications
(0 İncelemeler) Şubat 25, 2024
Marco Polo - Video Messenger Marco Polo - Video Messenger Marco Polo - Video Messenger Marco Polo - Video Messenger Marco Polo - Video Messenger Marco Polo - Video Messenger

En Son Versiyon

Versiyon
0.465.0
Güncelle
Şubat 25, 2024
Geliştirici
Joya Communications
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
co.happybits.marcopolo
Şimdi İndir

Marco Polo - Video Messenger Hakkında Daha Fazla

ONE VIDEO IS WORTH A THOUSAND TEXTS

Marco Polo, özel ve reklamsız bir alanda, kesintisiz ve müdahalesiz bir şekilde yüz yüze iletişim kurmanızı sağlar. Bu ödüllü video sohbet uygulaması sosyal medya değildir. "Beğeniler" veya karşılaştırmalar yoktur ve uygulamada daha uzun kalmanızı sağlamak için hiçbir hile yoktur.

KOLAY, UYGUN, HER ZAMAN BAĞLANTI Bir video gönderin, bir tane geri alın. Bire bir veya gruplar halinde konuşun. Konuşmayı kendi programınızda devam ettirin.

GÜVENDE UZLAŞMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ Amacımız? İnsanların yakın hissetmelerine yardımcı olmak. Bu amacı yerine getirmek için Marco Polo farklı şeyler yapar.

Sorumlu para kazanıyoruz. Marco Polo Plus abonelik planı sayesinde, amacımıza uygun bir şekilde para kazanırız - reklamlar yok, verilerinizi satmıyoruz - ve topluluğumuzun çoğunluğu için ücretsiz bir hizmet sunmaya devam ederiz.

Kendimizi sorumlu tutuyoruz. Ekibimiz için sizin güveninizi kazanmak önemlidir, yarattığımız teknolojiden iş kararlarına kadar.

Etkimizi ölçüyoruz. Ürünümüz sözümüz ve amacımızı yerine getiriyor mu? İnsanları daha mutlu mu ediyor? Araştırmalar bunun doğru olduğunu gösteriyor ve bunu düzenli olarak araştırarak doğru yolda kalmayı taahhüt ediyoruz.

HAYATINIZA UYAN SÜRÜMÜ SEÇİN Marco Polo ücretsizdir ve şunları içerir:

Sınırsız sohbetler ve gruplar Emoji tepkileri ve eğlenceli özel efektler Sharecast, en yeni özelliğimiz. Çevrenizdekilere bir video gönderin ve sadece siz tepki ve yanıtları görürsünüz. Grupların kolaylığı, karmaşık konuşmalar olmadan.

Marco Polo Plus, şunları içeren premium özellikler sunar: 1.5-3x hız kontrolü Arka planda dinleme Özel ve animasyonlu emoji'ler 6 Plus Geçiş, arkadaşlarınız ve ailenizle 2 ay ücretsiz paylaşmanızı sağlar.

PLUS ABONELİK ÜCRETLERİ Marco Polo Plus Bireysel Yıllık: Yıllık olarak 59.99 $ fatura edilirken ayda 5 $ ödeyin. Aylık: Aylık olarak 9.99 $ fatura edilirken ayda ödeyin.

Marco Polo Plus Aile Bir planla altı üyeliğe kadar tasarruf edin. Aile Plus, tek bir hane halkı içindeki üyelerle sınırlı değildir. Yıllık: Yıllık olarak 119.99 $ fatura edilirken aylık 2 $ 'dan az ödeyin. Aylık: Aylık olarak 19.99 $ fatura edilirken ödeyin. - Ödemeler, kullanıcının satın alma onayı alındığında Apple Kimliği hesabına yüklenir. - Abonelikler, kullanıcı en az 24 saat öncesinde iptal etmediği sürece otomatik olarak yenilenir. - Hesap, geçerli dönemin sonundan en az 24 saat önce yenilenmek için ücretlendirilir. - Kullanıcılar, hesap ayarlarında App Store'da abonelikleri yönetebilir ve iptal edebilir.

Hiz

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.