header
QR Kod
Mantık çocuk oyunları

Mantık çocuk oyunları

3.3.0 geliştirici LADistribution
(0 İncelemeler) Mayıs 29, 2024
Mantık çocuk oyunları Mantık çocuk oyunları Mantık çocuk oyunları Mantık çocuk oyunları Mantık çocuk oyunları Mantık çocuk oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
3.3.0
Güncelle
Mayıs 29, 2024
Geliştirici
LADistribution
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hedgehogacademy.logicspatialintelligencelite
Şimdi İndir

Mantık çocuk oyunları Hakkında Daha Fazla

Mantık, bilişsel işlemler ve uzamsal zekâyı geliştirmeye yardımcı olan 3-7 yaşları arasındaki çocuklar için 4 oyundan oluşan bir pakettir.
Bu oyunlar çocukların dil becerilerini geliştirir, kelime haznelerini genişletir ve okuma-yazma öğrenmelerine yardımcı olur.

Postacı - Kirpi, çocukların uzamsal problem çözme yeteneklerini geliştirmek için tasarlanmış bir oyundur. Oyunun amacı, mektubu doğru eve teslim etmek için Kirpi'ye yardım etmektir. Oyun, çocukların haritalarla, resimlerle ve düzenlerle çalışmayı öğrenerek uzamsal zekalarını geliştirmelerine yardımcı olur. Bu sayede, çocuklar okulda geometrik materyalleri daha kolay algılayabilirler.

Labirent, çocukların uzamsal zekalarını geliştirmek için tasarlanmış bir diğer oyundur. Oyun, labirentin içinden eve giden yolu bulmayı amaçlamaktadır. Bu sayede, çocuklar hem uzamsal problemleri çözme yeteneklerini geliştirir hem de dikkatlerini odaklayarak konsantrasyonlarını arttırırlar. Bu beceriler, özellikle matematik, bilim ve teknik/mühendislik gibi derslerde başarı için önemlidir.

Sudoku (resimli), çocukların mantık ve konsantrasyonlarını geliştirmek için tasarlanmış bir oyundur. Oyunun amacı, masadaki boş hücreleri doğru nesnelerle doldurarak her satırda ve sütunda sadece bir kez görünen nesneleri bulmaktır. Bu sayede, çocuklar bilişsel işlevlerini, çalışan hafızalarını ve dikkatlerini eğiterek daha yüksek IQ seviyelerine ulaşabilirler.

Ritim, çocukların mantıklı düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirmek için tasarlanmış bir oyundur. Oyunun amacı, bir dizide kullanılan düzeni anlayarak bu düzeni bozan nesneyi bulmaktır. Bu sayede, çocuklar mantıksal görevleri çözmeyi öğrenir ve bilişsel işlevleri, çalışan hafızaları ve dikkatleri eğitilerek daha yüksek IQ seviyelerine ulaşabilirler.

Stüdyomuz, çocuklar için eğlenceli ve öğretici oyunlar sunmaktadır. Oyunlarımızın 4 zorluk seviyesi vardır ve her yaş grubundaki çocuklara uygun olarak tasarlanmıştır. Eğer Türkçe eğitici oyunlar arıyorsanız, diğer oyunlarımıza da göz atabilirsiniz. Bu oyunlar, çocukların dil becerilerini geliştirir, kelime haznelerini genişletir ve okuma-yazma öğrenmelerine yardımcı olur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.