header
QR Kod
Mango Live - Canlı Yayın Yap

Mango Live - Canlı Yayın Yap

2.4.9 geliştirici Mango live
(0 İncelemeler) Şubat 24, 2024
Mango Live - Canlı Yayın Yap Mango Live - Canlı Yayın Yap Mango Live - Canlı Yayın Yap Mango Live - Canlı Yayın Yap Mango Live - Canlı Yayın Yap Mango Live - Canlı Yayın Yap

En Son Versiyon

Versiyon
2.4.9
Güncelle
Şubat 24, 2024
Geliştirici
Mango live
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.wheat.mango
Şimdi İndir

Mango Live - Canlı Yayın Yap Hakkında Daha Fazla

-Mango Live- Mango Live, eğlence yaşam tarzına ve yayın yapan sunucuların akışına odaklanan küresel bir canlı yayın platformudur. Harika canlı akışı izleyin, dünyanın her yerinden insanlarla canlı sohbet edin, her zaman ve her yerde canlı videoda arkadaş olun ve arkadaşlarınızla buluşun, yeteneğinizi göstermek ve bir sonraki sosyal medya ünlüsü olmak için canlı yayın yapın...Mango Canlı.

Mango Live, hayatınızı canlı olarak yayınlamanıza, daha fazla takipçi kazanmanıza, sanal hediyeler almanıza ve eğlenmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamada çekici sunucular, şarkıcılar, dansçılar ve sanatçılar gibi birçok farklı alanda canlı yayınlar yapılmaktadır. 7/24 kesintisiz olarak sohbet, oyun, şarkı söyleme ve dans etme gibi birçok aktiviteyi izleyebilirsiniz.

Özel Canlı Yayın Odası, herkesin görmesini istemediğiniz yayınlar yapmanıza olanak tanır. Arkadaşlarınızı yalnızca bilet veya şifre ile giriş yapabilecekleri özel bir yayına davet edebilirsiniz.

Ev sahiplerine sevginizi ve desteğinizi göstermek için birçok süslü ve animasyonlu hediye seçeneği sunulmaktadır. Ayrıca Guest Live özelliği sayesinde yayıncılarla sohbet edebilir, sesli veya görüntülü olarak katılabilir ve oyunlar oynayabilirsiniz.

VIP statüsüne sahip olmak için ev sahiplerine şarj yapabilir, hediyeler gönderebilir veya VIP aboneliği satın alabilirsiniz. Ayrıca Arabalar, Şapkalar ve Balonlar gibi özel ürünler satın alarak sohbet odasında öne çıkabilirsiniz.

Mango Live'ı hemen indirerek yayına başlayabilir ve burada eğlenebilirsiniz. Ayrıca iletişim kurmak isterseniz jasonhe@mangolive.net ve global.bd@mangolive.net adreslerine mail atabilirsiniz. Teknik destek için developer@mangolive.net adresini, işbirliği için eveyin@mangolive.net adresini ve müşteri hizmetleri için customerservice@mangolive.net adresini kullanabilirsiniz. Ayrıca Facebook sayfalarını ziyaret ederek de uygulama hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.