header
QR Kod
MAIN: web3 social network

MAIN: web3 social network

3.18.8 geliştirici MDK Technologies LTD
(0 İncelemeler) Mayıs 24, 2024
MAIN: web3 social network MAIN: web3 social network MAIN: web3 social network MAIN: web3 social network MAIN: web3 social network

En Son Versiyon

Versiyon
3.18.8
Güncelle
Mayıs 24, 2024
Geliştirici
MDK Technologies LTD
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
is.mdk.app
Şimdi İndir

MAIN: web3 social network Hakkında Daha Fazla

MAIN is a Web3 social media where strangers come together on similar ideas

Bu uygulama, kullanıcıların sohbet edebileceği, eğlenebileceği, yeni arkadaşlar edinebileceği ve harika vakit geçirebileceği bir platformdur. Yüzlerce merkezi olmayan topluluk arasından istediğiniz birine katılabilir ve onların yönetimine ve refahına katkıda bulunabilirsiniz. Uygulamada sosyal etkinlikleriniz için MAIN token'ları toplayabilirsiniz. Bu eğlenceli blockchain topluluğuna kullanıcılar tarafından yönetilen, şirketler tarafından değil, daldığınızda inanamayacaksınız.

Bu uygulama, kullanıcıların sohbet etmelerini, gülmelerini, yeni arkadaşlar edinmelerini ve sadece harika zaman geçirmelerini sağlar. Yüzlerce merkezi olmayan topluluk içinden istediğiniz birine katılabilir ve onların yönetimine ve refahına katkıda bulunabilirsiniz. Uygulama içindeki sosyal etkinlikleriniz için MAIN token'ları toplamak da mümkündür. Bu eğlenceli blockchain topluluğu, şirketler tarafından değil, kullanıcılar tarafından yönetilmektedir ve görmek için kendiniz inanacaksınız.

Bu uygulama, kullanıcıların sohbet etmelerini, eğlenmelerini, yeni arkadaşlar edinmelerini ve sadece harika vakit geçirmelerini sağlar. Yüzlerce merkezi olmayan topluluk arasından istediğiniz birine katılabilir ve onların yönetimine ve refahına katkıda bulunabilirsiniz. Uygulama içindeki sosyal etkinlikleriniz için **MAIN token'ları toplayabilirsiniz**. Bu eğlenceli blockchain topluluğu, kullanıcılar tarafından yönetilir ve **şirketler tarafından değil**. Kendiniz görünce inanamayacaksınız.

Bu uygulama, kullanıcıların sohbet etmelerini, gülmelerini, yeni arkadaşlar edinmelerini ve sadece harika vakit geçirmelerini sağlar. Yüzlerce merkezi olmayan topluluk arasından istediğiniz birine katılabilir ve onların yönetimine ve refahına katkıda bulunabilirsiniz. Uygulama içindeki **sosyal etkinlikleriniz için MAIN token'ları toplayabilirsiniz**. Bu eğlenceli blockchain topluluğu, **şirketler tarafından değil, kullanıcılar tarafından yönetilmektedir** ve kendiniz görünce inanamayacaksınız.

Bu uygulama, kullanıcıların sohbet etmelerini, eğlenmelerini, yeni arkadaşlar edinmelerini ve sadece harika vakit geçirmelerini sağlar. Yüzlerce merkezi olmayan topluluk içinden istediğiniz birine katılabilir ve onların yönetimine ve refahına katkıda bulunabilirsiniz. Uygulama içindeki sosyal etkinlikleriniz için **MAIN token'ları toplayabilirsiniz**. Bu eğlenceli blockchain topluluğu, **kullanıcılar tarafından yönetilir ve şirketler tarafından değil**. Kendiniz görünce inanamayacaksınız.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.