header
QR Kod
Mail.Ru Dating

Mail.Ru Dating

3.210.2 (23709) geliştirici Знакомства@Mail.Ru
(0 İncelemeler) Temmuz 05, 2024
Mail.Ru Dating Mail.Ru Dating Mail.Ru Dating Mail.Ru Dating Mail.Ru Dating Mail.Ru Dating

En Son Versiyon

Versiyon
3.210.2 (23709)
Güncelle
Temmuz 05, 2024
Geliştirici
Знакомства@Mail.Ru
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ru.mail.love
Şimdi İndir

Mail.Ru Dating Hakkında Daha Fazla

Whatever you’re looking for, we’ll help you to find your perfect match! Love@Mail.ru dating is the leading dating site in Russia. Millions of users, both guys and girls, are searching and finding each other every day. Looking for passion, romance, a serious relationship, or even that special someone to start a family with? With Love@Mail.ru, it’s all possible - you can find whatever you’re looking for!

Bu uygulama ile yeni arkadaşlar, yeni ilişkiler ve yeni deneyimler bulabilirsiniz. Her gün farklı ülkelerden milyonlarca erkek ve kadın sitemizde online. Hemen sohbet etmeye başlayın ve aşkı veya arkadaşlığı bulun - Love@Mail.ru Dating uygulamasını indirin!

Love@Mail.ru uygulamasıyla neler elde edeceksiniz: • Farklı kriterlere göre partnerinizi arayabilirsiniz: yaş, boy, kilo, ilişki hedefleri ve konum. Kolay, hızlı ve ücretsiz! • Aradığınız şeyi seçebilirsiniz: sadece sohbet etmek, flört etmek veya ciddi bir ilişki, arkadaşlık kurmak veya aile kurmaktan bahsetmek sizin elinizde! • Uygulamamızı mümkün olduğunca kullanıcı dostu ve anlaşılır yaptık. Bu uygulama, tüm en iyi flört uygulaması özelliklerini bir araya getiriyor ve sizin için yeni insanlarla sohbet etmeyi ve tanışmayı kolaylaştırıyor.

Tutku, macera ve yeni insanlar sizi bekliyor. Aşkı bulun, arkadaş edinin ve kaderinizin size ne getireceğini görün - sadece flört uygulamasını indirin ve aramaya başlayın.

Online flört hiç bu kadar kolay olmamıştı, sadece flört uygulamamızı indirin ve ücretsiz flört etmeye başlayın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.