header
QR Kod
Magisto - Video Düzenleyici

Magisto - Video Düzenleyici

6.24.4.20960 geliştirici Magisto by Vimeo
(0 İncelemeler) Şubat 18, 2024
Magisto - Video Düzenleyici Magisto - Video Düzenleyici Magisto - Video Düzenleyici Magisto - Video Düzenleyici Magisto - Video Düzenleyici Magisto - Video Düzenleyici

En Son Versiyon

Versiyon
6.24.4.20960
Güncelle
Şubat 18, 2024
Geliştirici
Magisto by Vimeo
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.magisto
Şimdi İndir

Magisto - Video Düzenleyici Hakkında Daha Fazla

Dakikalar içinde paylaşmaya değer inanılmaz videolar hazırlamak için şimdi Magisto Video Editor - Düzenleyicisi - Fotoğraflardan Video yapma programı, Müzikli Slayt Gösterisi, Kolaj ve Film Hazırlayıcı uygulamasını edinin. Magisto'nun mobil ve web uygulamalarıyla ihtiyaç duydukları tüm videoları hazırlayan 120 milyondan fazla kişiye katılın!

Magisto Video Editor, Google Play Editor'ın Seçimi ve Gartner 'Cool Vendor' 2018 olarak ödüllendirilen, Consumer Reports'a göre 2017'nin en iyi video düzenleme uygulaması olarak kabul edilen bir uygulamadır. Bu uygulama, kullanıcıların sosyal medya yıldızlığına yükselmelerini sağlayacak göz alıcı videolar oluşturmalarına yardımcı olur.

Uygulamanın yapay zeka odaklı akıllı editörü sayesinde, kullanıcılar hızlıca profesyonel görünümlü videolar hazırlayabilirler. Magisto, medyaları akıllıca düzenler ve güzel grafikler, efektler, filtreler ve müzikler ekleyerek bir hikaye anlatmaya yardımcı olur. Ayrıca, kullanıcılar video klipleri olmasa bile hareketli fotoğraf slayt gösterileri veya video kolajları oluşturabilirler.

Uygulama, kullanıcıların özel günlere uygun hazır şablonları kullanarak doğum günü dileklerinden etkinlik davetiyelerine kadar birçok farklı amaç için videolar oluşturmalarını sağlar. Kullanıcılar ayrıca klip düzenleme özelliklerini kullanarak videolarını kesip kırpabilir, yeniden sıralayabilir ve özelleştirebilirler. Metin, renkli çıkartmalar ve farklı yazı tipleri ekleyerek videolarını daha da kişiselleştirebilirler.

Magisto Video Editor, kullanıcıların kolayca hayranlık uyandıran videolarını mesajlaşma uygulamaları, e-posta veya diğer platformlar aracılığıyla sosyal medyada paylaşmalarını sağlar. Uygulama, üç kolay adımda kullanıcıların şaşırtıcı videolar oluşturmalarına olanak tanır: medya seçimi, stil seçimi ve müzik seçimi.

Magisto Video Editor'ın ücretli sürümleri olan Magisto Premium ve Magisto Professional, kullanıcıların daha fazla özellikten yararlanmalarına olanak tanır. Bu özellikler arasında premium stiller, filigran olmaması, uzunluk sınırlarının kaldırılması ve özel stiller ve şablonlar gibi özellikler bulunur. Ayrıca Magisto Professional, kullanıcıların 3 milyondan fazla tam HD iStock™ video klip ve fotoğraflara erişim sağlar ve "Vimeo Pro"ya ücretsiz erişim sunar.

Hemen bugün Magisto Video Editor - Düzenleyicisi - Fotoğraflardan Video yapma programı, Müzikli Slayt Gösterisi, Kolaj ve Film Hazırlayıcı'yı kullanmaya başlayın ve harika videolar oluşturun! Uygulama, LGPLv.2.1 veya daha yeni bir sürüm altında lisanslanan FFmpeg kullanmaktadır ve kullanım koşulları Magisto'nun web sitesinde bulunabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.