header
QR Kod
Macrorify - Image Auto Clicker

Macrorify - Image Auto Clicker

1.5.1.2 geliştirici KoK-CODE
(0 İncelemeler) Mart 22, 2024
Macrorify - Image Auto Clicker Macrorify - Image Auto Clicker Macrorify - Image Auto Clicker Macrorify - Image Auto Clicker Macrorify - Image Auto Clicker Macrorify - Image Auto Clicker

En Son Versiyon

Versiyon
1.5.1.2
Güncelle
Mart 22, 2024
Geliştirici
KoK-CODE
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kok_emm.mobile
Şimdi İndir

Macrorify - Image Auto Clicker Hakkında Daha Fazla

Tell Me About Yourself
with any third party.

Merhaba, ben Macrorify ve ben bir Makro Oluşturucuyum. Belki beni Otomatik Tıklama aracı olarak biliyorsunuz. Ancak, diğer otomatik tıklama araçlarından daha fazlasını yapabilirim. Görüntü Algılama ve Metin Tanıma kullanarak, makrolarınızı mümkün olduğunca güçlü hale getirmeye yardımcı olabilirim.

Güçlü Yönleriniz Nelerdir?

• Tıklama, Kaydırma: Uzun tıklamalar, çift tıklamalar,... Her türlü kaydırma veya hareket (sürükle bırak, yakınlaştırma,...) ve ben tüm 10 parmağımla yapabilirim!

• Kaydet ve Tekrar Çalıştır: Dokunmatiklerinizi kaydedin ve tekrar çalıştırın. Bu kayıt özgürce düzenlenebilir, karıştırılabilir ve eşleştirilebilir, farklı hızlarda ve aralıklarda oynatılabilir. Hatta her dokunma noktasını rastgele sıraya koyabilirsiniz.

• Görüntü Algılama: Bu benim en iyi yaptığım şey. Bir görüntüye tıklarım ve ortadan kaybolunca tepki veririm. Birden fazla görüntüyü birbiri ardına tespit edebilir ve karmaşık koşullu mantık ifadeleri oluşturmak için birden fazla tetikleyiciyi bir araya bağlayabilirim.

• Metin Tanıma: Ayrıca kelimeleri de görebilirim, onlar da görüntüler değil mi? Ekranda metin olup olmadığını tanımlayabilirim ve oradan ne yapmak istediğinize karar vermenize izin verebilirim.

• Kolay Kullanıcı Arayüzü: Basit tıklamalardan görüntü algılamaya kadar her şey, kullanımı kolay bir arayüzde ayarlanabilir. Hatta kendi özel arayüzünüzü oluşturabilirsiniz.

• Uyumluluk: En önemlisi, cihazınızı köklendirmenize gerek yok! Kitkat ve sonrasında, hatta emülatörlerde bile çalışır!

• İsteğe Bağlı Betikleme: Benimle kod yazabilirsiniz. EMScript öğrenmesi ve çalışması kolaydır. Makro yapma oyununuzu yükseltmek istiyorsanız, bu sınırsız olanakların kapısını açacaktır!

• Dahili Makro Mağazası: İş yapmak istemiyorsanız? Diğer kullanıcılardan makrolar indirebilir ve kendi makrolarınızı yükleyerek ödüller kazanabilirsiniz.

Hobileriniz ve İlgi Alanlarınız Nelerdir?

Bazı diğer iyi olduğum şeyler? Şunları yapabilirim:

• Pil ömrünü korumak için ekranı otomatik olarak kapatabilirim.

• Makroları duraklatıp devam ettirebilirim.

• Tıklamak istediğiniz alanı ayarlayabilirim.

• Ekranda gösterilen öğe sayısını sınırlandırabilirim.

• Test amaçlı belirli eylemleri çalıştırabilirim.

Zayıf Yönleriniz Nelerdir?

Böyle bir uygulamada hatalar, hatalar olması kaçınılmazdır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen web sitemdeki geliştiricime ulaşın veya Discord üzerinden ulaşın.

** Android 6 ve altı kullanıcılar için: Benim doğru çalışmam için bir PC kullanarak Yerel Hizmeti yüklemen

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.