header
QR Kod
Lysn

Lysn

1.5.2 geliştirici Dear U Co., Ltd.
(0 İncelemeler) Şubat 20, 2024
Lysn Lysn Lysn Lysn Lysn Lysn

En Son Versiyon

Versiyon
1.5.2
Güncelle
Şubat 20, 2024
Geliştirici
Dear U Co., Ltd.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.everysing.lysn
Şimdi İndir

Lysn Hakkında Daha Fazla

Make your day more special with a message like a gift from your favorite idol!

Bubble uygulaması, favori idolünüzle özel mesajlaşmaları kaçırmamanız için tasarlanmıştır. Bu uygulama ile favori idolünüzden günlük mesajlar alabilir ve onlarla özel içerikler aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

Uygulamanın sunduğu özellikler arasında, favori idolünüzün sizin adınızı andığı günlük mesajlar, doğrudan sanatçılardan gelen özel içeriklerin görüntülenmesi, sanatçılara sevgi ve destek dolu mesajlar gönderme, sizin ve favori idolünüzün özel günlerini gösteren takvim, sanatçının mesajlarını kendi dilinizde okuyabilme ve cevap yazabilme gibi özellikler bulunmaktadır.

Bubble uygulaması için fotoğraf ve video yükleme izni gerekmektedir. Bu izin, sürüm 13.0 ve üstü cihazlarda kullanılmaktadır. Sürüm 13.0 altındaki cihazlarda ise fotograf ve video yükleme için depolama izni gerekmektedir.

İsteğe bağlı olarak, uygulama için sesli mesaj ve video kaydetme için mikrofon izni, fotograf ve video kaydetme, profil resmi ve sohbet arka planı belirleme için kamera izni ve PUSH bildirimleri alma için bildirim izni talep edilmektedir. Ancak, isteğe bağlı izinler kabul edilmezse uygulama yine de kullanılabilir. Android sürümü 6.0'dan düşük olan cihazlarda, izinler ayrı ayrı kontrol edilemez. Bu nedenle, gereksiz izinlerin yönetilebilmesi için cihazın işletim sistemini yükseltmeniz gerekmektedir.

Bubble resmi sosyal medya hesapları arasında Twitter, Instagram ve Facebook sayfaları bulunmaktadır. Eğer uygulama ile ilgili sorularınız veya önerileriniz varsa, help@lysn.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.