header
QR Kod
LumaFusion:Pro Video Düzenleme

LumaFusion:Pro Video Düzenleme

1.2.1.5 geliştirici LumaTouch
(0 İncelemeler) Mayıs 13, 2024
LumaFusion:Pro Video Düzenleme LumaFusion:Pro Video Düzenleme LumaFusion:Pro Video Düzenleme LumaFusion:Pro Video Düzenleme LumaFusion:Pro Video Düzenleme LumaFusion:Pro Video Düzenleme

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.1.5
Güncelle
Mayıs 13, 2024
Geliştirici
LumaTouch
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
₺569,99
Paket Adı
com.luma_touch.lumafusion
Şimdi İndir

LumaFusion:Pro Video Düzenleme Hakkında Daha Fazla

Mobil cihazlar için en güçlü, ödüllü video düzenleyici artık Android ve ChromeOS olarak sizlerle! Artık dokunmatik ekrandan esinlenerek ve özel olarak de bunun için tasarlanmış; akıcı, sezgisel ve doğal çoklu dokunmatik ekran deneyimiyle profesyonel incelikte video düzenleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

LumaFusion, prodüksiyon sonrası sektöründe uzmanlar tarafından tasarlanmış, basit ancak güçlü bir video düzenleme uygulamasıdır. Bu uygulama, akıcı ve sezgisel bir arayüzde yaratıcı hikaye anlatımı deneyimi sunar.

LumaFusion, projenizi tamamlamanız ve hikayenizi paylaşmanız için ihtiyacınız olan tüm profesyonel özellikleri sunar. Birden çok en-boy oranı ve kare hızı seçeneği, katmanlama, kırpma, ses karıştırma, özel başlık ve çok katmanlı efektler gibi özelliklerle donatılmıştır.

Bu uygulama, film yapımcıları, YouTube'cular, fenomenler, gazeteciler, eğitimciler ve video tutkunları arasında neden birinci tercih olduğunu öğrenin.

En önemli özelliklerinden biri olan "bir kez satın alın, sonsuza kadar düzenleyin" özelliği sayesinde, LumaFusion'u satın aldıktan sonra sürekli güncellemelerden yararlanabilirsiniz.

LumaFusion, kullanıcıların 6 video ve 6 ses parçasına kadar katman oluşturmasına izin verir. Ayrıca manyetik zaman çizelgesi, klipleri eklemeyi, üst üste yazmayı ve bağlamayı kolaylaştırarak güçlü bir düzenleme deneyimi sunar. Ayrıca hazır ayarlı efektler kullanabilir veya kendi efektlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bu uygulama, katman efektleri, renk düzeltme araçları, animasyon yapma ve hazır ayarlarını kaydedip paylaşma gibi özelliklerle donatılmıştır. Ayrıca 120 ve 240fps dosyaları kullanarak ağır çekim videolar oluşturabilir ve konuşma esnasında müziği otomatik olarak kısabilirsiniz.

LumaFusion'un dikkat çeken bir diğer özelliği ise projelerin farklı görüntü oranlarında oluşturulabilmesidir. Ayrıca USB-C sürücülerinden ortamları bağlayabilir ve projeleri arşivleyip yedekleyebilirsiniz.

LumaFusion, ücretsiz destek ve çevrimiçi öğreticilere erişim imkanı sunar. Ayrıca düzenleme uzmanlarına ulaşmak için kolay bir destek birimi de mevcuttur. Bu uygulamanın tam başvuru kılavuzuna ve destek birimine LumaFusion'un resmi web sitesinden erişebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.