header
QR Kod
LoveUnholyc:Dark Fantasy Love

LoveUnholyc:Dark Fantasy Love

2.22.6 geliştirici Prettybusy
(0 İncelemeler) Haziran 13, 2024
LoveUnholyc:Dark Fantasy Love LoveUnholyc:Dark Fantasy Love LoveUnholyc:Dark Fantasy Love LoveUnholyc:Dark Fantasy Love LoveUnholyc:Dark Fantasy Love LoveUnholyc:Dark Fantasy Love

En Son Versiyon

Versiyon
2.22.6
Güncelle
Haziran 13, 2024
Geliştirici
Prettybusy
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.prettybusy.loveunholyc
Şimdi İndir

LoveUnholyc:Dark Fantasy Love Hakkında Daha Fazla

You’re an ‘Unholyc’, a race born between a human and a devil. As befitting of a descendent of the mighty devil himself, you are equipped with the power to charm and seduce others to do your bidding. However, in order to become a fully-fledged Unholyc, you were seeking partners for your coming-of-age ceremony when you accidently managed to form a contract with not one but three handsome humans….

Bu uygulama size interaktif bir hikayeye dalmanızı sağlar. Hikayenin ilerleyişi boyunca tüm sevimli ortaklarınızla karmaşık ilişkiler geliştirirken ve daha fazla karakteri kilitleyerek etkileşimde bulunabileceksiniz. Herkesle gerçek zamanlı telefon görüşmeleri ve video sohbetleriyle etkileşim kurabileceksiniz.

Tüm eylemlerinizin sonuçları olacaktır. Bazıları karakterlerle daha yüksek bir bağ kurmanıza yol açarak mutlu bir sonuç doğurabilir. Diğerleri sizi yanlış yollara sürükleyebilir ve ilginç ama garip bir sonuçla sonuçlanabilir. Ayrıca, hikayeye daha benzersiz ve renkli bir hava katmak için bazı seksi ve karanlık sonlar da ekledik. Bu yüzden, Sevgili Unholyc'ler, her seçiminiz önemli olsun!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.