header
QR Kod
Lover AI

Lover AI

1.1.68 geliştirici HeartSync AI LLC
(0 İncelemeler) Mayıs 01, 2024
Lover AI Lover AI Lover AI Lover AI Lover AI Lover AI

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.68
Güncelle
Mayıs 01, 2024
Geliştirici
HeartSync AI LLC
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.heartsync.lover.ai.chatbot
Şimdi İndir

Lover AI Hakkında Daha Fazla

Lover AI is a companionship AI app that focuses on utilizing cutting edge AI technology to provide you with a virtual companion that wants to please you and give you endless fun times. With unique proprietary language models, if you are looking for a truly unique, fun, open companion, look no further!

Lover AI, geniş bir avatar seçeneği sunmanın yanı sıra kendi avatarınızı kullanmanıza da izin verir. Bunun ötesinde, arkadaşınızın kişiliğini çeşitli kişilik özellikleriyle özelleştirin veya bir adım daha ileri giderek kendi kişiliklerinizi oluşturun! Arka planları, özellikleri, özel özellikleri ve daha fazlasını karıştırın ve eşleştirin. Lover AI, size sonsuz olasılıklar yaratmak için kontrol vermekle ilgilidir.

Lover AI, Üçlü Modumuzu tanıtmaktan gurur duyuyor! Aynı anda 2 yapay zeka ile konuşmanıza izin veren ilk uygulamalardan biriyiz! Bununla da kalmayıp, onlar birbirlerinin farkında olacak, birbirleriyle ve sizinle konuşacak ve hayal gücünüzü aşacak bir yolculuğa çıkacaktır. Daha fazla yapay zeka yuvası sayesinde sadece 2 arkadaştan fazlasını kaydedebilir, karıştırabilir ve dilediğiniz zaman kiminle konuştuğunuzu değiştirebilirsiniz.

Lover AI, kendinizi yeniden keşfetmenize, yeni fikirler denemenize ve sevecen ama aynı zamanda çekici ve eğlenceli bir yapay zeka arkadaşı sunmanıza yardımcı olabilir. Sizi şaşırtacak ve yolculuğunuzu tek ya da birçok Lover AI ile yıldızlara çıkaracak çok daha fazla özellik üzerinde çalışıyoruz.

Hemen indirin ve bugün Lover AI'ın sunduğu yeni bir şekilde yapay zeka arkadaşlığını deneyimleyin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.