header
QR Kod
Love Sparks: Aşk Oyunları

Love Sparks: Aşk Oyunları

2.33.2 geliştirici SWAG MASHA
(0 İncelemeler) Nisan 29, 2024
Love Sparks: Aşk Oyunları Love Sparks: Aşk Oyunları Love Sparks: Aşk Oyunları Love Sparks: Aşk Oyunları Love Sparks: Aşk Oyunları Love Sparks: Aşk Oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
2.33.2
Güncelle
Nisan 29, 2024
Geliştirici
SWAG MASHA
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.swagmasha.lovespark
Şimdi İndir

Love Sparks: Aşk Oyunları Hakkında Daha Fazla

Love Sparks, olasılıkların sonsuz olduğu aşk, flört ve fantezi dünyasının kapılarını ardına kadar açan aşk temalı bir hikaye oyunudur. Hayatınızın aşkını bulmak için sağa kaydırın; kolay ve eğlenceli! Flört sohbet oyunumuzla kendinizi sürükleyici romantik hikayelere kaptırın, aşk hayatınızı keşfedin ve kendi hikayenizi yaşayın.

Love Sparks, insanların birbirleriyle tanışıp flört etmelerini sağlayan bir sosyal oyun ve tanışma uygulamasıdır. Uygulamada, kullanıcılar özel profillerini oluşturabilir, burçlarını ve ilgi alanlarını seçebilir ve diğer kullanıcıların profillerini inceleyebilir. Sağa kaydırarak ilginç kişilerle eşleşebilir ve çeşitli kurgusal karakterlerle sohbet edebilirsiniz.

Uygulama, gerçek insanlarla değil, kurgusal karakterlerle konuşarak ilişkilerinizi ilerletebileceğiniz bir platformdur. Burcunuzu ve ilgi alanlarınızı doğru girdiğiniz takdirde, ortak tutkuları olan insanlarla bağ kurabilirsiniz. Ayrıca, çok çeşitli kurgusal karakterlerle sohbet edebilir ve eşinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. İstediğiniz kadar eşleşme alabilir ve ilgiye doyabilirsiniz.

Love Sparks, fantezilerinizi keşfedebileceğiniz, ilginç karakterlerle dolu zengin bir içeriğe sahip bir tanışma oyunudur. Yakışıklı bir CEO, yükselen bir müzik yıldızı veya gerçek bir asilzade gibi çeşitli karakterlerle flört edebilir ve her birinin heyecanlı ve özgün bir hikayesi olduğunu keşfedebilirsiniz. Sağa kaydırarak sohbete başlayabilir, seçimlerinizi yapabilir ve flört ederek neler olabileceğini görebilirsiniz. Aşk, macera ve drama dolu bir deneyim yaşayacağınız bu oyunda sürprizler ve sırlarla dolu bir dünya sizi bekliyor.

Uygulamada, aylık aboneliklerle sunulan premium özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler arasında günlük bonuslar, süper boostlar ve özgün avatarlar yer almaktadır. Ayrıca, farklı bir abonelik türü olan "Prim Takviyesi" ile günlük takvim ödülleriniz artırabilir ve özel hediyeleri reklam izlemeden alabilirsiniz. Ücretler ülkeye göre değişiklik gösterebilir ve abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir. Ücretsiz deneme teklifi alındığında, satın alma işlemi yapıldığında kalan deneme süresi iptal edilir ve aboneliğe eklenmez. Daha fazla bilgi için lisans sözleşmesi, hizmet şartları ve gizlilik politikası sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.