header
QR Kod
Love Sick: Aşk oyunları

Love Sick: Aşk oyunları

1.111.0 geliştirici SWAG MASHA
(0 İncelemeler) Nisan 30, 2024
Love Sick: Aşk oyunları Love Sick: Aşk oyunları Love Sick: Aşk oyunları Love Sick: Aşk oyunları Love Sick: Aşk oyunları Love Sick: Aşk oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
1.111.0
Güncelle
Nisan 30, 2024
Geliştirici
SWAG MASHA
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.swagmasha.genres
Şimdi İndir

Love Sick: Aşk oyunları Hakkında Daha Fazla

Okumayı seven biriyseniz, sizin için her şey çok daha muhteşem olacak demektir! Gizli aşıkların ve kıskanç rakiplerin, özenle seçilmiş kadın karakterlerimizin başrolünde, özgün bir dille yazılmış olan interaktif kitaplarımızda hayat bulduğunu göreceksiniz! KENDİ tarzınızı, KENDİ ilişkilerinizi ve KENDİ kaderinizi belirleyerek okuma deneyiminizi kendine göre kişiselleştirin!

Bu uygulama, kullanıcıların kendi hikayelerini yaratmalarını ve bu hikayelerde kendi seçimlerini yapmalarını sağlayan interaktif bir hikaye oyunudur. Hayranlık uyandıracak tarz öğesi, kullanıcıların içindeki moda tutkusunu ortaya çıkaracak ve en son moda giysileri seçmelerine olanak tanıyacak. Ideal partneriniz özelliği ise kullanıcılara kibar bir milyarder, kötü bir vampir kız veya kibirli bir prens gibi farklı karakterler arasından seçim yapma şansı sunacak.

Uygulama aynı zamanda kullanıcıların baskı altında başarılı olup olmadıklarını test etmelerine ve flört becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayacak. Kullanıcılar ayrıca bir ilişkide ne istediklerine karar verebilecek ve kendi hikayelerini oluşturabilecekler.

Kullanıcıların kendi seçimlerini yaparak oluşturacakları hikayeler, özgün ve interaktif hikayelere sahip olacak ve kullanıcıların tutkularına hitap edecek. Örneğin, Vampir Balosu hikayesinde, dünyanın en elit üniversitesinde düzenlenen Kraliyet Balosuna katılmak için seçimler yapılacak ve kullanıcıların kaderinde öne çıkmak için güzellik ve benzersizlik gibi özellikleri kullanmaları gerekecek.

Uygulama, kullanıcıların hayalini kurdukları hikayeleri yaratmalarına olanak sağlarken aynı zamanda onlara premium özellikler sunuyor. Bu özellikler arasında günlük bonuslar, premium seçeneklerde indirim, hızlı yenilenme süresi gibi avantajlar bulunuyor. Ancak bu özellikler için aylık 19,99$ gibi bir ücret ödenmesi gerekiyor.

Uygulamanın kullanım koşulları ve gizlilik politikaları, kullanıcıların bilgilerinin korunması ve uygulamanın kullanımıyla ilgili koşulları belirlemektedir. Kullanıcılar ayrıca ücretsiz deneme süresi boyunca, ürünü satın alırlarsa kalan süreden feragat edeceklerini kabul etmektedirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.