header
QR Kod
Lost Bubble - Bubble Shooter

Lost Bubble - Bubble Shooter

2.122 geliştirici Peak
(0 İncelemeler) Nisan 28, 2024
Lost Bubble - Bubble Shooter Lost Bubble - Bubble Shooter Lost Bubble - Bubble Shooter Lost Bubble - Bubble Shooter Lost Bubble - Bubble Shooter Lost Bubble - Bubble Shooter

En Son Versiyon

Versiyon
2.122
Güncelle
Nisan 28, 2024
Geliştirici
Peak
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
net.peakgames.lostbubble
Şimdi İndir

Lost Bubble - Bubble Shooter Hakkında Daha Fazla

Tüm zamanların en eğlenceli Baloncuk Patlatma oyununa hazır ol! Baloncuk patlatma oyunlarına dair sevdiğin her şey ve çok daha fazlası burada! 🍬🍬 Tıpkı bir Şeker gibi! 🍬🍬

Bu uygulama, kötüleri yenerek dünyayı karanlık sistenden kurtarmaya çalıştığın bir oyundur. Oyunda, Pandora'nın Kutularından kurtulmak için baloncukları patlatman gerekiyor, ancak hamlelerin sınırlıdır ve Pandora'nın Kutusuna dokunmamalısın. Bu bağımlılık yapıcı baloncuk patlatma oyunu, bulmaca çözme becerilerini test etmek için idealdir. Oyun eğlenceli ve basittir, ancak ustalaşmak için zaman ve yetenek gerektirir.

Oyunda, yeni bölümleri açarak gizemli dünyalarda büyüleyici yolculuklar yapabilirsin. Ancak Karanlık Dünya'nın cadılarının koyduğu zor engellerle dolu bir dünya seni bekliyor. Baloncukları patlatarak Işık Nöbetçisi'ne yardım et ve Karanlık Dünya'nın cadılarını yenmeye çalış.

Bu oyunda eğlence garanti edilir ve özel tasarıma ve zorluklara sahip 1600'den fazla seviye bulunur. Oynanışı basittir ve bağımlılık yapar. Ayrıca, maceranda sana yardımcı olacak 20'den fazla kilidi açılabilir büyülü küre de bulunur. Oyunun sosyal bir yönü de vardır, arkadaşlarınla rekabet edebilir ve birbirinize can ve altın göndererek yardımlaşabilirsiniz. Ayrıca, sürekli olarak yeni özellikler ve gizemli yerlerde yeni seviyelerle ücretsiz güncellemeler yayınlanır. Oynarken rahatsız edici reklamlar yoktur.

Bu uygulamayı güncel tutmak ve özel ödüller kazanmak için sosyal ağlardan takip etmelisin. Tüm hakları Peak'e aittir ve uygulama Peak tarafından geliştirilmiştir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.