header
QR Kod
Looney Tunes™ World of Mayhem

Looney Tunes™ World of Mayhem

47.3.1 geliştirici Scopely
(0 İncelemeler) Mart 28, 2024
Looney Tunes™ World of Mayhem Looney Tunes™ World of Mayhem Looney Tunes™ World of Mayhem Looney Tunes™ World of Mayhem Looney Tunes™ World of Mayhem Looney Tunes™ World of Mayhem

En Son Versiyon

Versiyon
47.3.1
Güncelle
Mart 28, 2024
Geliştirici
Scopely
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.aqupepgames.projectpepe
Şimdi İndir

Looney Tunes™ World of Mayhem Hakkında Daha Fazla

Join Bugs Bunny, Daffy Duck, Marvin the Martian and all the classic toons to build the greatest “Toon Team” in Looney Tunes™ World of Mayhem! Collect cartoon characters like Tweety Bird, Taz, Road Runner and more to wage wacky battles in a vibrant Looney Tunes™ World.

Bu uygulama, sevdiğiniz karakterleri toplayıp benzersiz ve komik dövüş yeteneklerini keşfetmenizi sağlar. Road Runner ve Wile E. Coyote'dan Sylvester ve Tweety'ye, Porky Pig'e kadar tüm klasik Looney Tunes™ çizgi film karakterlerini bu epik aksiyon RPG'sinde toplayın. Favori karakterlerinizle takımlar kurun ve ikonik şakalar ve numaralarla düşmanlarınızı alt edin! Klasik çizgi film düşmanlıklarını kullanın ve Sylvester vs. Tweety veya Road Runner vs. Wile E Coyote gibi ikonik bir düşmanı yendiğinizde bonuslar kazanın. Dönüş tabanlı strateji ve çizgi film savaşı ile savaşın! Karakterler düşmanlarına slapstick saldırılarını serbest bırakır, böylece Daffy'nin kafasına bir ACME kasa düşürebilir veya Elmer Fudd'ı dev bir örsle yenebilirsiniz! PvP maçlarında ödüller ve güçlendiriciler kazanmak için rakiplerinizden sandıklar çalın! Meydan okuyarak çizgi film karakterlerini toplayın ve savaşarak mayhem'in ustası olun! Looney Tunes™ World of Mayhem'i bugün indirin! WORLD OF MAYHEM ÖZELLİKLERİ Looney Tunes™ ARPG - Bugs Bunny, Elmer Fudd, Daffy Duck, Porky Pig, Yosemite Sam, Marvin the Martian ve daha fazlası gibi Looney Tunes™ karakterlerini toplayın! - Wile E Coyote vs Roadrunner ve Sylvester vs Tweety gibi ünlü düşmanlıkları yeniden yaratın! Aksiyon RPG - Sevdiğiniz çizgi film karakterlerini toplayın ve seviyelerini yükseltin - Karikatür şakalarını özel saldırılar olarak kullanın - Dönüş tabanlı strateji savaşlarında savaşın - Karikatür arkadaşlarınızı kaynak toplamak için görevlere gönderin Strateji Oyunu - Favori karakterlerinizden oluşan en iyi takımı kurmak için takım kurma becerilerinizi kullanın - Karakter sinerjisi temelinde takım dizilişlerini ustalaşın - Rakibinize karşı avantajlara sahip çizgi film karakterlerini stratejik olarak seçin Çok Oyunculu Oyunlar - Çevrimiçi savaşlar - PvP'de savaşın - oyuncu vs oyuncu RPG maçlarında takımınızı test edin! - PvP maçlarında rakiplerinizden güçlendiricilerle dolu sandıklar çalabilir veya kendi sandıklarınızı savunabilirsiniz Gizlilik Politikası: https://scopely.com/privacy/ Kaliforniya Oyuncularına Sunulan Ek Bilgiler, Haklar ve Seçenekler: https://scopely.com/privacy/#additionalinfo-california.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.