header
QR Kod
Locket Widget

Locket Widget

1.169.0 geliştirici Locket Labs, Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 28, 2024
Locket Widget Locket Widget Locket Widget Locket Widget Locket Widget Locket Widget

En Son Versiyon

Versiyon
1.169.0
Güncelle
Şubat 28, 2024
Geliştirici
Locket Labs, Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.locket.Locket
Şimdi İndir

Locket Widget Hakkında Daha Fazla

Locket is a widget that shows live photos from your best friends, right to your Home Screen. You and your best friends will see new pictures from each other every time you unlock your phone. It’s a little glimpse of what everyone’s up to throughout the day.

Locket uygulaması, arkadaşlarınızla anlık olarak fotoğraf paylaşmanızı sağlayan bir widget'tır. Bu widget'ı Ana Ekranınıza eklediğinizde, arkadaşlarınız size fotoğraf gönderdiğinde otomatik olarak widget'ta görüntülenir.

Arkadaşlarınıza geri fotoğraf göndermek için widget'a dokunup kamerayı açarak fotoğraf çekmeniz ve gönder butonuna basmanız yeterlidir. Gönderdiğiniz fotoğraf hemen arkadaşlarınızın Ana Ekranına ulaşır.

Locket'ta en fazla 20 arkadaşınız olabilir. Bu sayede takipçi sayısını düşünmeden sadece en yakın arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle anı yaşayabilirsiniz. Locket sayesinde gerçek olabilir ve fotoğraflarınızı gerçekten önemli olan insanlarla paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın fotoğraflarına Locket tepkisi gönderebilirsiniz. Böylece onlara fotoğrafı gördüğünüzü bildirebilirsiniz. Arkadaşlarınız bu tepkiyi aldıklarında bildirim alır ve fotoğrafınızın üzerine yağan emoji'leri izlemekten keyif alacaksınız. Locket'ta tepkilerinizi açıkça takip etmiyoruz, bu yüzden diğer platformlardaki beğeni ve filtrelerle uğraşmanıza gerek kalmadan gerçek ve samimi olabilirsiniz.

Siz ve arkadaşlarınız Locket ile fotoğraf paylaştıkça, gönderilen tüm fotoğrafların bir geçmişi oluşur. Bu fotoğrafları paylaşabilir veya video özet özelliğimizle siz ve arkadaşlarınızın anılarını bir araya getirebilirsiniz. Bu sayede "başardık" anlarını yakalayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirin! Locket'ı ücretsiz tutarak en önem verdiğiniz insanlara (arkadaşlar, aile, en yakın arkadaşınız vb.) fotoğraf gönderebilirsiniz. Locket sayesinde telefonunuz size en yakın arkadaşlarınıza daha da yakın hissettirecek.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.