header
QR Kod
Local Reporter

Local Reporter

1.2.8 geliştirici Firetech Mobile
(0 İncelemeler) Nisan 13, 2024
Local Reporter Local Reporter Local Reporter Local Reporter Local Reporter

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.8
Güncelle
Nisan 13, 2024
Geliştirici
Firetech Mobile
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.firefly.localreporter
Şimdi İndir

Local Reporter Hakkında Daha Fazla

Local Reporter is a platform to identify and report problems in your city on a map. We believe that citizen participation can contribute to improving our environment.
to the problem.

Bu uygulama, alt yapı sorunları, çevresel sorunlar, saldırılar, taciz vakaları ve genel olarak suçlara ilişkin raporlama yapmanızı sağlar. Bu raporlar kamuoyuna açıktır ve yakındaki kullanıcılar bir bildirim alacaktır.

Komşularınızla konuşarak sorunun bir çözümüne katılın. Bu sayede topluluk içindeki birlik ve dayanışmayı artırabilir ve sorunların daha etkili bir şekilde çözülmesine yardımcı olabilirsiniz.

Yakındaki kullanıcılara bildirim gönderilmesi sayesinde, sorunlar daha hızlı bir şekilde tespit edilebilir ve çözüme kavuşturulabilir. Bu da topluluk içindeki iletişimi ve iş birliğini güçlendirir.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri, kamuoyunu bilinçlendirmeye yardımcı olmasıdır. Yapılan raporlar sayesinde insanlar çevrelerindeki sorunlardan haberdar olabilir ve bu sorunların çözümüne katkıda bulunabilirler.

Uygulama aynı zamanda güvenli bir ortam yaratmayı hedefler. Bu sayede kullanıcılar kendilerini daha güvende hisseder ve potansiyel suçlara karşı önlem alabilirler. Bu da toplumun genelinde bir güvenlik duygusu oluşturur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.